Verhaeghe krijgt ook van Van der Elst lik op stuk

door
Verhaeghe krijgt ook van Van der Elst lik op stuk

Nadat de vorige twee titels door de coronacrisis eerder bescheiden gevierd moesten worden, kunnen ze bij Club Brugge deze keer wel een groot volksfeest organiseren om de achttiende landstitel te vieren. Een zege op het veld van Antwerp was zondagnamiddag voldoende om de champagne te mogen ontkurken. Het feest kreeg wel al snel een kleine valse noot.


Club moest het voorbije jaar toch meer kritiek slikken dan in de periode daarvoor en Bart Verhaeghe kon het niet laten om zijn gram te halen. De voorzitter sneerde daarbij onder meer naar titelconcurrent Union. "Het was niet Club Brugge tegen Union, maar wel Club Brugge tegen Brighton. Dat is een ander verhaal. Brighton is een club met veel meer middelen dan wij, die Union gebruikt voor een bepaald doel. Dan moet je tegen Brighton vechten", verklaarde hij aan Eleven Sports.

Die uitspraak wordt hem echter niet in dank afgenomen. Onder meer Peter Vandenbempt en Felice Mazzu wezen Verhaeghe al terecht. Union-CEO Philippe Bormans vond de redenering van Verhaeghe ook niet kloppen. "Ik ga daar niet veel over zeggen... wie de eigenaar van de club is en welke nationaliteit die heeft, dat lijkt me niet belangrijk. Wel dat wij het tweede kleinste budget van 1A hebben", merkt hij fijntjes op bij Het Laatste Nieuws.

GROOT IN DE OVERWINNING
Maar de meest bijtende repliek kreeg Verhaeghe uitgerekend van Clubicoon Franky Van der Elst. De analist noemt op Twitter de voorzitter van Club niet bij naam, maar zijn reactie laat weinig aan de verbeelding over. "Groot zijn in de overwinning. Ook een kunst", klonk het bij de Fox.


POLL: Moet Verhaeghe zich verontschuldigen voor die uitspraak?

Meest recent

Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

1
1
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

63
63
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

109
109
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

104
104
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

29
29
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

80
80
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

147
147
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

289
289
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

64
64
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390

Meer sportnieuws