Kranten sabelen Anderlecht-schlemiel neer

door
Kranten sabelen Anderlecht-schlemiel neer

RSC Anderlecht zal het seizoen sowieso afsluiten op de derde plaats in het klassement. De recordkampioen had nochtans de kans om alsnog te klimmen naar de tweede stek. Maar die kans gaf het zondag zelf uit handen door al voor de vierde keer dit seizoen te verliezen van stadsgenoot Union SG.


Paars-Wit had op eigen veld kansen om een beter resultaat uit de brand te slepen, toch bleven teveel spelers onder hun gewenste niveau. Zo liet met name Michael Murillo een zwakke indruk achter. De Panamees was helemaal nergens bij de eerste tegentreffer en pakte in de slotfase ook nog eens een compleet overbodige rode kaart. Het was overigens niet de eerste keer dit seizoen dat Murillo het helemaal niet afweten.

Daags nadien zijn de commentaren in de kranten dan ook erg scherp. "Een mogelijk nog makkere prestatie dan in het Dudenpark. Stond net als zijn collega-verdedigers te slapen bij de openingsgoal. Mitoma leefde zich uit op zijn flank", stelt Het Laatste Nieuws. Bij SudPresse was men vooral scherp voor zijn rode kaart. "De Panamees maakte vrijwillig en schandalig een einde aan zijn zwakke prestatie met een zware fout op Mitoma."

GROTE COMPETITIE
Die fout kwam ook ter sprake bij La Dernière Heure. "De aanwezigheid van Marcin Wasilewski kon hem niet inspireren. Behalve bij de ontoelaatbare trap op Mitoma die hem een uitsluiting opleverde. De Japanner liet hem heel de match naar stof happen." Bij Het Nieuwsblad tot slot, vreest men voor een eventuele toptransfer. "Hij stond domweg te slapen bij de 0-1 en gaf zo Union een duwtje in de rug. Wie van een grote competitie droomt, kan zich zulke onoplettendheden niet permitteren."

POLL: Anderlecht moet Murillo in de zomer verkopen ...

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

151
151
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

81
81
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

71
71
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

40
40
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

108
108
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

133
133
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

289
289
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

283
283
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

93
93
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

141
141
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

324
324
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

481
481
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

119
119
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

122
122
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

186
186
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

149
149
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

814
814
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

157
157

Meer sportnieuws