RWDM haalt eerste aanwinst bij reeksgenoot

door
RWDM haalt eerste aanwinst bij reeksgenoot

RWDM greep uiteindelijk net naast promotie naar de Jupiler Pro League. Het wist de tweede plaats in 1B te pakken, maar moest daarna in de barrages zijn meerdere erkennen in Seraing, dat met 0-1 kwam winnen in Molenbeek en daarna in eigen stadion een 0-0 vasthield. Maar de Brusselaars geven de strijd niet op en wagen volgend seizoen gewoon een nieuwe poging.


De club is al begonnen aan zijn transferhuiswerk voor volgend seizoen. Het liet al Jarno Libert vertrekken naar Lierse Kempenzonen en nu werd ook een eerste inkomende transfer gerealiseerd. Opnieuw wordt er zaken gedaan met een reeksgenoot, want Bryan Smeets komt over van Lommel. De 29-jarige Nederlander tekende een contract voor twee seizoenen met optie.

Smeets speelde pas sinds januari in Lommel, dat hem overgenomen had van Sparta Rotterdam. Hij kwam voor de Limburgers nog tot één goal en drie assists in tien wedstrijden. Eerder kwam de aanvallende middenvelder ook al uit voor MVV, De Graafschap, Cambuur en TOP Oss. Hij speelde voor die clubs bijna honderd wedstrijden in de Eredivisie.

GROTE TOEKOMSTPLANNEN
"Ik ben blij hier in Molenbeek te zijn", reageert Smeets bij zijn nieuwe club. "RWDM heeft grote toekomstplannen en wil stappen vooruit zetten. Ik kon me meteen vinden in de visie en wil deel uitmaken van dit mooi project. De supporters ? Ja ze zijn natuurlijk super, dat heb ik vorig seizoen al mogen merken. Ik heb in Nederland ook al voor meerdere ploegen gespeeld met een fanatieke aanhang dus ik weet aan wat ik me mag verwachten. Ik kijk er alvast naar uit!"


POLL: Zal RWDM volgend seizoen wel promoveren?

Meest recent

'Verrassende wennding in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

32
32
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

95
95
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

113
113
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

48
48
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

39
39
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

160
160
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

236
236
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

261
261
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

454
454
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

478
478
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

54
54
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

390
390
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

89
89
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

58
58
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

257
257
"Zeker niet wauw" - Proto zet Anderlecht met voeten op grond

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

186
186
'Bakayoko moet nieuwe mokerslag incasseren'

PSV lijkt dit seizoen de titel in de Eredivisie aan Ajax te moeten laten. Het heeft momenteel zeven ...

58
58
'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

374
374

Meer sportnieuws