'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

door
'Exodus Beerschot: volgende 2 vertrekkers bekend'

Beerschot wil volgend seizoen meteen weer terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar dat lijkt nog een pittige uitdaging te gaan worden. De Mannekes van het Kiel lijken hun spelerskern weer vanaf nul te moeten gaan opbouwen. De dominosteentjes vallen immers in sneltempo en de ene na de andere basisspeler van de voorbije jaren kondigt zijn vertrek aan.


Joren Dom tekende al bij OH Leuven, Raphael Holzhauser kondigde al zijn vertrek aan en onlangs kwamen er ook berichten dat Ryan Sanusi en Tom Pietermaat op zoek zouden zijn naar een nieuwe club. Daar komen nu nog eens twee spelers bij. Gazet van Antwerpen weet dat ook Musashi Suzuki en Pierre Bourdin gebruik zullen maken van de befaamde degradatieclausule, waardoor ze gratis naar een nieuwe club kunnen.

Suzuki zou zelfs al een aangetekende brief gestuurd hebben naar Beerschot om de clausule te activeren. De Japanse spits zoekt een nieuwe club in Europa. Bourdin bevestigt dan weer zelf aan de krant dat hij over de clausule beschikt en aan zijn makelaar gevraagd heeft om de opties te bekijken. Ook de Franse verdediger is dus op weg naar de uitgang.

OPSTEKER
Maar er is ook goed nieuws voor Beerschot, want Ramiro Vaca lijkt wel op het Kiel te blijven. Dat liet de Boliviaanse offensieve middenvelder uitschijnen in zijn thuisland. Mijn bedoeling is om Beerschot de komende twee seizoenen zoveel mogelijk te helpen", verklaarde hij immers aan Unitel HD. De 22-jarige streek in augustus neer bij Beerschot, maar pendelde dit seizoen tussen basis en bank.

POLL: Zal Beerschot volgend seizoen voor promotie kunnen strijden?

Meest recent

Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

51
51
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

181
181
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

439
439
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

134
134
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

46
46
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

128
128
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

713
713
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

334
334
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

37
37
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

609
609
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

195
195
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

297
297
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

293
293
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

532
532
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

481
481
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

261
261
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

205
205
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

295
295
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

161
161

Meer sportnieuws