Smaakmaker AA Gent droomt van Spaanse transfer

door
Smaakmaker AA Gent droomt van Spaanse transfer

AA Gent gaat in de zomer wellicht een aantal smaakmakers zien vertrekken. Er moet geld in het laatje komen en de Buffalo’s zien mogelijk Alessio Castro-Montes andere oorden opzoeken. Die wil graag een volgende stap zetten.


"La Liga is een heel mooie competitie om in te spelen, maar andere competities lijken mij ook wel wat. Als er een mooi Spaans bod zou komen, dan zou ik echter niet twijfelen. Een carrièreplan? Het is vooral kijken wat op je pad komt”, zei Castro-Montes bij TV Limburg.

De flankverdediger, die rechts en links uit de voeten kan, kon in januari nog naar Genoa. De Italianen boden 6 miljoen euro, maar de ex-jeugdspeler van Anderlecht en STVV vond dat sportief geen goede keuze. Hij maakte een goede beslissing, want Genoa speelt volgend seizoen in de Serie B. Castro-Montes won bij AA Gent de Beker van België en deed het goed.

RODE DUIVELS

De Buffalo’s haalden hem voor 1,2 miljoen euro weg bij KAS Eupen en AA Gent zal sowieso zeer veel winst maken. Genoa bood 6 miljoen euro voor de Belg en het lijkt zeer aannemelijk te zijn dat een buitenlandse club komende zomer dergelijk bedrag op tafel zal moeten leggen als het de speler wil weghalen in de Ghelamco Arena. Een transfer naar een topcompetitie zou Castro-Montes mogelijk ook meer in de picture van Roberto Martinez kunnen brengen. Voorlopig riep die hem nog niet op, al is de concurrentie op zijn positie enorm groot.

POLL: Kan hij een hoger niveau aan?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

12
12
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

61
61
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

51
51
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

41
41
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

38
38
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

169
169
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

199
199
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

436
436
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

51
51
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

132
132
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

349
349
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

608
608
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

68
68
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

229
229
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

123
123
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

51
51
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

178
178
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

304
304
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

433
433
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

639
639

Meer sportnieuws