'Götze is hot: 3 transferopties'

door
'Götze is hot: 3 transferopties'

Mario Götze was lange tijd goed op weg naar een transfer richting Benfica, maar enkele weken geleden melden zowel A Bola als Record dat de Portugese topclub de stekker heeft getrokken uit deze deal. De Duitse aanvallende middenvelder heeft ondertussen twee nieuw opties gekregen.


Benfica was nochtans bereid om de afkoopclausule van 4 miljoen euro te betalen die in het contract staat van Mario Götze bij PSV Eindhoven en ook Roger Schmidt wilde de sterkhouder graag meenemen naar Lissabon. Alles leek in kannen en kruiken maar uiteindelijk viel de deal in het water omdat Götze’s financiële eisen te hoog lagen.

3 OPTIES

De Duitser zou namelijk drie miljoen euro op jaarbasis eisen en dat was te veel voor Benfica. Volgens Fabrizio Romano zou Mario Götze in de eerstkomende dagen een beslissing nemen over zijn toekomst, die ofwel bij PSV Eindhoven, Eintracht Frankfurt of Inter Miami zou liggen. De 30-jarige Götze heeft nog een contract tot en met juni 2024 in Eindhoven.

Mario Götze speelde in totaal 77 wedstrijden voor PSV Eindhoven waarin hij 18 doelpunten scoorde en ook 18 assists uitdeelde. We kennen hem uiteraard allemaal van zijn periode bij Borussia Dortmund, Bayern München en de Duitse nationale ploeg. En volgend seizoen dus bij PSV Eindhoven, Eintracht Frankfurt of Inter Miami.

POLL: Welke club moet Götze kiezen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

40
40
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

107
107
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

193
193
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

120
120
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

43
43
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

88
88
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

84
84
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

53
53
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

494
494
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

503
503
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

102
102
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

327
327
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

262
262
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1380
1380
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

155
155
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

411
411
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

603
603
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

839
839
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

356
356

Meer sportnieuws