'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

door
'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

Union SG ontpopte zich zonder twijfel tot de sensatie van het voorbije voetbalseizoen. De promovendus maakte lang jacht op de landstitel, die het uiteindelijk aan Club Brugge moest laten. Met het oog op volgend seizoen geeft de Brusselse club opnieuw enkele nobele onbekenden de kans in onze competitie. Voor nieuwbakken trainer Karel Geeraerts willen de Unionisten een sterke omkadering voorzien. 

Union zou voor het eind van de maand willen aankondigen wie Karel Geraerts als T2 zal bijstaan. Momenteel is er enkel T3 Artur Kopyt die de ex-speler van Club Brugge en Standard bijstaat. Huidig keeperstrainer Laurent Deraedt zou Felice Mazzu volgen naar RSC Anderlecht. Gezien Union een stapje hoger wil zetten in de omkadering, zou het aan ex-Rode Duivel Jean-Francois Gillet denken voor de vacante post, zo meldt La Dernière Heure.  

Voor Gillet zou het interessante overstap kunnen zijn. Hij zou zo dichter bij zijn thuis in Mechelen kunnen werken. De ex-doelman van Standard ging na zijn actieve carrière aan de slag als keeperstrainer bij de Rouches. Hij behoort tot het meubilair van de club en heeft een heel goede band met de supporters. Tot nog toe heeft Gillet de overstap dan ook geweigerd. Union SG zal ongetwijfeld nog een volgende poging ondernemen. 

ROUCHE TOUT COURT 
Gillet is een jeugdproduct van Standard en ging op jonge leeftijd naar Italië. Na passages bij Monza, Bari, Treviso, Bologna, Torino en Catania keerde hij terug naar België. Na één jaar KV Mechelen pikte Standard de doelman die negen keer voor de Rode Duivels aantrad weer op. Vorige zomer beëindigde Gillet zijn actieve loopbaan en kreeg een plaatstje in de staff van Mbaye Leye. Daar is de Luikse doelman nog steeds heel dankbaar voor en zou hij de club graag trouw willen blijven.

POLL: Zie jij het volgend seizoen goed komen voor Union met Geraerts aan het roer?

Meest recent

'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

6
6
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

134
134
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

106
106
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

179
179
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

144
144
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

384
384
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

683
683
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

184
184
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

60
60
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

153
153
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

814
814
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

395
395
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

45
45
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

700
700
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

217
217
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

321
321
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

351
351
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

569
569
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

521
521
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

276
276

Meer sportnieuws