"Had de situatie niet zo ernstig verwacht bij Standard"

door

Standard moet eerst verkopen vooraleer het zelf spelers kan aantrekken. Samuel Bastien werd voor amper 800.000 euro verkocht aan Burnley en Jackson Muleka tekent weldra bij Besiktas. Renaud Emond liet zich uit over de huidige kern.


De aanvaller kende geen goede terugkeer, want hij bakte er ook weinig van sinds januari. De ervaren spits zal desondanks toch een belangrijke kracht worden bij de Rouches. Hij ziet ook dat Standard in een moeilijke situatie zit. "Ik kreeg te horen dat de club in een lastige situatie verkeerde, maar ik dacht toch dat het minder ernstig was", verklapte hij aan La Dernière Heure. Standard moest zelfs knokken voor het behoud en het is dus duidelijk dat er nog veel versterking zal moeten komen.

TROUWE FANS

Emond geeft aan dat er uiteraard minder kwaliteit aanwezig is dan hij gewend was in zijn vorige periode in de Vurige Stede. De fans maken zich duidelijk zorgen, maar blijven de club wel steunen. Volgens La Capitale werden er immers als 16.000 abonnementen verkocht. Desondanks hopen de supporters dat er weldra nieuwe spelers gaan komen.

Emond maakt zich voorlopig nog weinig zorgen, want het is nog maar 6 juli. De mercato is nog twee maanden open en Standard zal zeker nog ingaande transfers afronden. De ervaren aanvaller beseft ook dat Standard in de huidige situatie eerst spelers van de hand moet doen vooraleer het zelf de transfermarkt kan opgaan. De fans van Standard moeten dus nog even geduld hebben.

POLL: Zal Standard de top acht halen?

Meest recent

'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

19
19
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

36
36
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

117
117
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

86
86
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

129
129
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

156
156
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

317
317
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

89
89
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

53
53
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

174
174
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

86
86
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

290
290
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

328
328
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

627
627
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

347
347
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

414
414
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

225
225
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

728
728
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

937
937
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

302
302

Meer sportnieuws