'PSG haalt portefeuille boven: bod van 65 miljoen'

door
'PSG haalt portefeuille boven: bod van 65 miljoen'

Na de zoveelste Champions League-mislukking, werd het roer andermaal omgegooid bij Paris Saint-Germain. Zo werd in de voorbije weken een compleet nieuwe sportieve leiding aangesteld bij de Franse kampioen. En dus kan nu volop werk gemaakt worden van versterking.


PSG slaagde er tot ieders verbazing in om Kylian Mbappé aan boord te houden. Naast heel wat geld kreeg de superster daarvoor ook de nodige sportieve garanties in ruil. En daarvoor moet er aan de selectie gesleuteld worden. Sowieso is het de bedoeling om de spelersgroep verder uit te dunnen en zouden zo'n elftal spelers moeten beschikken. Daarnaast moet er ook meer stabiliteit komen binnen de selectie. Iets waar enkele gerichte aankopen voor moeten zorgen.

Met Vitinha werd alvast een nieuwe middenvelder weggeplukt bij FC Porto. En om de defensie te verstevigen, is het vizier dan weer gericht op Milan Skriniar. De Slowaak geldt bij Internazionale als één van de betere verdedigers in de Serie A. Maar hij zou zich klaar voelen voor een nieuwe stap. Volgens transferwatcher Nicolo Schira heeft Skriniar inmiddels ook een akkoord bereikt over zijn persoonlijke voorwaarden.

65 MILJOEN
Zo zou in het Parc des Princes een lucratief contract tot medio 2027 voor hem klaarliggen. En dus wordt het zaak voor PSG om ook een akkoord te vinden met Inter. De Parijzenaars zouden alvast een nieuw bod gelanceerd hebben van zo'n 65 miljoen euro. Of dat voldoende is om de Italiaanse vice-kampioen te overtuigen, zal in de komende dagen moeten blijken.

POLL: PSG moet strenger gecontroleerd worden op Financial Fair Play ...

Meest recent

Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

3
3
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

34
34
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

78
78
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

190
190
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

28
28
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

53
53
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

48
48
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

112
112
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

94
94
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

590
590
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

136
136
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

110
110
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

689
689
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

203
203
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

267
267
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

126
126
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

128
128
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

895
895

Meer sportnieuws