'Genk op weg naar nieuwe miljoenen'

door
'Genk op weg naar nieuwe miljoenen'

Racing Genk gaat weer een zeer lucratieve zomermercato kennen. De Limburgers gaan nog een speler van de hand doen, dat meldt Het Belang van Limburg. De kassa rinkelt zo nog maar eens.


Iké Ugbo zit in de C-kern bij Racing Genk en de spits gaat zeker vertrekken. De aanvaller trekt wellicht naar Troyes, dat nu toch bereid zou zijn om de nodige miljoenen euro’s neer te leggen voor de spits. Troyes huurde Ugbo de afgelopen maanden van Genk, maar het lichtte de aankoopoptie van 4,5 miljoen euro niet. Dat was toen aan de dure kant, maar ze willen nu toch doorduwen voor de spits.

Ugbo deed het goed in de Franse Ligue 1 met 5 goals in 14 matchen en hij wil Racing Genk zo snel mogelijk verlaten. Genk nam hem een jaar geleden voor 3,5 miljoen euro over van Chelsea, maar de ex-aanvaller van Cercle Brugge kon zich niet verzoenen met een plaats als back-up voor Paul Onuachu. Daarom stuurde hij al zeer snel aan op een vertrek uit Limburg.

KOMPANY

Vincent Kompany was vorig jaar ook geïnteresseerd in hem, maar Anderlecht had toen niet de middelen om de aanvaller definitief over te nemen. Het was dan ook geen toeval dat de naam van Ugbo de afgelopen weken ook aan Burnley werd gelinkt, maar de Engelse tweedeklasser deed nog geen bod. Burnley wordt héél vaak aan spelers uit de Belgische competitie gelinkt en onze redactie liet onlangs weten dat Manuel Benson wél een concrete piste is. Een eerste bod van ongeveer 1,5 miljoen euro werd al afgewezen, Antwerp hoopt minstens het dubbele te ontvangen voor de technisch vaardige flankaanvaller.

POLL: Zullen Genk en Troyes een akkoord vinden?

Meest recent

Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

20
20
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

54
54
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

58
58
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

50
50
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

187
187
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

148
148
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

110
110
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

135
135
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

383
383
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

83
83
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

125
125
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

375
375
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

48
48
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

227
227
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

272
272
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

56
56
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

220
220
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

117
117
'Droomtransfer De Cuyper: deze club toont plots interesse'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

736
736
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

368
368

Meer sportnieuws