'Union heeft opvolger Nielsen beet'

door
'Union heeft opvolger Nielsen beet'

Union SG maakt zich momenteel op voor de heenwedstrijd in de Champions League-voorronde tegen Glasgow Rangers. De generale repetitie op dat duel was alvast succesvol, zo werd vrijdagavond met het kleinste verschil gewonnen van Sporting Charleroi. Ondertussen blijft de vice-kampioen verder werken aan versterking.


Na de glansprestaties van in het voorbije seizoen, maakte Union deze zomer kennis met de keerzijde van het succes. Zo vertrok coach Felice Mazzu naar Anderlecht en besloten ook enkele sterkhouders zich aan een nieuwe stap te wagen. Deniz Undav trok zoals verwacht naar Brighton and Hove Albion. Casper Nielsen bleef dan weer in de Jupiler Pro League te blijven en tekende bij Club Brugge.

Voor die eerste werden inmiddels al enkele potentiële vervangers in huis gehaald. Nu zou Union ook dicht bij een rechtstreekse opvolger van Nielsen staan. Volgens La Dernière Heure heeft Union immers zijn zinnen gezet op Oussama El Azzouzi. Deze 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt momenteel uit voor FC Emmen.

CONTRACT VAN 3 JAAR
Daar heeft hij nog een lopend contract tot medio 2023, de vice-kampioen zal dus een bepaalde transfersom moeten neertellen om El Azzouzi naar het Dudenpark te halen. Hoeveel hij precies moet kosten, is voorlopig niet bekend. Wel lijkt zijn transfer bijna rond, zo woonde hij de match van vrijdagavond bij. Er zou een contract van drie seizoenen voor hem klaar liggen.

POLL: Union gaat dit seizoen meedoen voor een plek in de PO's ...

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1
1
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

59
59
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

67
67
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

38
38
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

103
103
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

127
127
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

285
285
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

272
272
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

89
89
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

140
140
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

318
318
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

476
476
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

113
113
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

118
118
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

185
185
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

148
148
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

807
807
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

156
156

Meer sportnieuws