Carragher duidt 'opvolger De Bruyne' aan

door
Carragher duidt 'opvolger De Bruyne' aan

Zaterdagavond gaat ook in Engeland het nieuwe seizoen van start. Dan staat namelijk de Community Shield, het traditionele duel tussen de Premier League-kampioen en FA Cup-winnaar, op het programma. En dus krijgt de voetballiefhebber dan een nieuwe clash tussen Manchester City en Liverpool FC voorgeschoteld.


Aan de kant van City is het dan uiteraard uitkijken naar het officiële debuut van Erling Haaland. En uiteraard ook naar het optreden van Kevin De Bruyne. Die blijft één van de absolute smaakmakers in de Premier League. Maar de Rode Duivel vierde deze zomer alweer zijn 31ste verjaardag en dus komt de herfst van zijn carrière onvermijdelijk dichterbij. Op termijn zal City dus een opvolger moeten zoeken. En Jamie Carragher heeft alvast een idee over wie dat kan worden.

Bij Football Daily haalt de bekende analist immers de loftrompet boven voor Jude Bellingham. De jonge Engelsman speelt momenteel nog voor Borussia Dortmund, maar lijkt voorbestemd voor een toekomst in de Premier League. "Hij heeft het potentieel om te worden wat Kevin De Bruyne nu al is en dat is voor mij de beste speler in de Premier League. Naar hem kijk je op dat middenveld en denk je gewoon 'wow'", stelt de ex-verdediger van Liverpool FC.

TOPTRANSFER IN 2023
De 19-jarige Bellingham maakt in de zomer van 2023 allicht zijn grote transfer. Al ziet Carragher naast City nog meer geschikte bestemmingen. "Misschien denkt Man City dat hij De Bruyne kan opvolgen. Maar Liverpool kan hem ook halen of hij zou voor een revolutie kunnen zorgen op het middenveld van Manchester United. Ik denk dat hij er voor iedereen bovenuit steekt en dat het komende zomer tot een soort veiling komt. Dan hoop ik natuurlijk dat Liverpool wint", besluit Carra met een kwinkslag.

POLL: De Bruyne kan zeker nog vier jaar op topniveau aan ...

Meest recent

Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

58
58
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

99
99
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

101
101
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

26
26
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

79
79
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

57
57
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

74
74
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

69
69
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

146
146
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

286
286
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

63
63
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

195
195

Meer sportnieuws