'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

door
'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

De boekhouders van Club Brugge beleven momenteel een mooie periode. Terwijl de miljoenen uit de Champions League nog op komst zijn, haalde de landskampioen ook op de transfermarkt al hoge bedragen op. En de Brugse kassa blijft voorlopig maar rinkelen op de zomermercato.


Dinsdag werd zoals verwacht het vertrek van Charles De Ketelaere naar AC Milan afgerond. Blauw-Zwart ziet zo één van zijn grootste smaakmakers vertrekker, maar daar staat wel een smak geld tegenover. De totale transfersom zou zo'n 35 miljoen euro, bonussen inclusief, bedragen. Daarmee staat het record van duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League vanaf heden op naam van de landskampioen.

En De Ketelaere is nog maar net weg, of de volgende uitgaande miljoenentransfer staat al klaar. Zo is ook Stanley Nsoki op weg naar de uitgang. De Franse verdediger staat op punt om bij TSG Hoffenheim aan de slag te gaan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri legde hij dinsdag al een deel van zijn medische en fysieke proeven af, woensdag zouden die voltooid worden. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract.

12 MILJOEN ÉN BONUSSEN
Ondertussen werden met Club de laatste details uitgewerkt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Blauw-Zwart een vast bedrag van zo'n 12 miljoen euro vangen. Daar komen echter ook bonussen én een percentage op de latere doorverkoopsom bovenop. De landskampioen, die eerder ook al zo'n 10 miljoen euro ving voor Loïs Openda, rekent zich dus rijk. En dan moet Noa Lang in principe ook nog een aardig bedrag gaan opbrengen. Al blijft het voorlopig opvallend stil rond de Nederlander.

POLL: Denkt u dat Lang deze zomer nog vertrekt?

Meest recent

Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

16
16
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

44
44
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

202
202
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

68
68
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

339
339
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

249
249
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

88
88
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

269
269
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

865
865
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

169
169
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

197
197
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

155
155
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

780
780
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

100
100
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

104
104
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

223
223
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

605
605
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

290
290
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

320
320
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

497
497

Meer sportnieuws