'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

door
'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

Het bleef bij KRC Genk lange tijd rustig wat transfers betreft, maar vlak na de start van de competitie brak toch alle hel los in de Cegeka Arena. In eerste instantie leidt dat tot een pak vertrekkers, want Kristian Thorstvedt en Junya Ito zijn al weg en ook Cyriel Dessers, Jhon Lucumi en Daniel Muñoz en/of Angelo Preciado zullen of kunnen nog snel volgen. Maar zij zullen uiteraard ook allemaal vervangen worden.


Zo zouden de Limburgers op het punt staan om met de jonge Deen Rasmus Carstensen al een nieuwe rechtsachter binnen te halen, maar daar zal het niet bij blijven. Ook op het middenveld was Genk nog op zoek naar versterking, waarvoor het in Argentinië speurde. Uiteindelijk grepen ze echter naast Fausto Vera, die voor Corinthians koos. Volgens Het Laatste Nieuws zou één van zijn ex-ploegmaats echter naar Genk kunnen komen.

Ze zouden nu immers hun zinnen gezet hebben op Matias Galarza, een 20-jarige Argentijn die bij Argentinos Juniors aan de zijde van Vera speelde. Die lijkt met een marktwaarde van 800.000 euro een goedkopere optie te zijn dan zijn gewezen ploegmakker, maar hij kan ook minder ervaring voorleggen. Tot dusver kwam hij 26 keer in actie voor zijn ploeg, waarin hij één keer scoorde en twee assists leverde.

TERUGKEER
Er zou ook nog een oude bekende op de terugweg zijn naar de Cegeka Arena. Genk zou immers ook op het punt staan om jeugdproduct Daan Dierckx terug te halen. De 19-jarige verdediger was in januari 2021 naar Parma verhuisd en brak daar verrassend meteen door. Hij speelde in zijn eerste halfjaar meteen zeven matchen en werd zo de eerste speler geboren in 2003 die minuten maakte in de Serie A. Parma degradeerde echter en vorig seizoen kwam hij door aanhoudend blessureleed geen enkele keer in actie. Hij zou nu op huurbasis met aankoopoptie terugkeren naar de heimat, al zou hij vooralsnog aansluiten bij Jong Genk in 1B.

POLL: Goede transfers van Genk?

Meest recent

Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

3
3
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

12
12
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

42
42
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

45
45
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

33
33
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

357
357
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

370
370
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

84
84
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

251
251
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

217
217
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1108
1108
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

125
125
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

360
360
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

506
506
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

740
740
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

334
334
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

382
382
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

203
203
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

111
111
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

423
423

Meer sportnieuws