'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

door
'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

Voor AA Gent is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor de Supercup tegen Club Brugge en wacht ook in de competitie nog op zijn eerste zege, want het raakte in zijn eerste twee wedstrijden tegen Standard en STVV telkens niet verder dan een gelijkspel. Bovendien wordt de ploeg van Hein Vanhaezebrouck niet gespaard van blessureleed.


Tegen STVV viel Tarik Tissoudali uit met een zware knieblessure, die hem een halfjaar aan de kant zal houden en hem dus een transfer én het WK kost. Bovendien Vanhaezebrouck dit seizoen ook nog geen beroep doen op Vadis Odjidja, die in de eerste twee matchen de selectie niet haalde en vorig weekend de hele match op de bank bleef.

De coach trok dan ook al aan de alarmbel en stelde vast dat de spoeling in de offensieve sector zeer dun is, vooral wat betreft creatieve spelers. Dat euvel wil Gent nu volgens Het Nieuwsblad op zeer opmerkelijke wijze verhelpen. Ze zouden namelijk alsnog een nieuw contractvoorstel gedaan hebben aan Roman Bezus. De Oekraïense spelmaker had de Ghelamco Arena nochtans begin juli verlaten na het verstrijken van zijn overeenkomst.

SPEELMINUTEN
Bezus zit nog steeds zonder club na zijn initiële vertrek en neemt het Gentse voorstal dan ook in beraad. Hij zou wel nog concrete interesse genieten van een buitenlandse club. Op zijn 31ste zou de offensieve middenvelder echter vooral willen spelen, terwijl hij de voorbije jaren bij Gent vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

POLL: Zou Bezus terughalen een goede zet zijn van Gent?

Meest recent

Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

31
31
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

86
86
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

123
123
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

445
445
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

34
34
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

279
279
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

271
271
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

231
231
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

98
98
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

99
99
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

340
340
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

349
349
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

401
401
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

653
653
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

711
711
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

63
63
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

483
483
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

117
117
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

86
86
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

293
293

Meer sportnieuws