'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

door
'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

Vincent Kompany krijgt de trein bij Burnley vooralsnog moeilijk op de rails. Hij debuteerde nog met een zege, maar intussen heeft zijn ploeg al een reeks neergezet van vier wedstrijden zonder zege. Na de drie op twaalf is Burnley weggezakt naar de buik van het klassement en dus lijkt extra versterking wel nog welkom. Het hoeft niet te verbazen dat Kompany daarvoor opnieuw denkt aan een speler die in België naam maakte.


De ex-trainer van Anderlecht haalde deze zomer al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) binnen en zij komen straks mogelijk nog een bekende naam tegen. Zowel Sacha Tavolieri als L'Equipe stellen namelijk dat hij van Georges Mikautadze zijn absolute prioriteit voor het slot van de mercato gemaakt heeft.

De 21-jarige spits maakte de voorbije seizoenen furore bij Seraing. Daar kroonde hij zich in het seizoen 2020/21 met met 22 goals in 23 matchen tot topschutter van 1B en vorig seizoen deed hij het ook in de Jupiler Pro League aardig met tien competitiegoals, terwijl hij ook nog eens vier keer in de beker wist te scoren. Moederclub FC Metz haalde hem daarom deze zomer terug en daar nam hij ook al een blitzstart met twee goals en drie assists in de eerste vier matchen in de Ligue 2.

BOD GEWEIGERD
Burnley zou zelfs al een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd hebben, maar dat zou Metz geweigerd hebben. De Franse club ontkent dat wel. Zij willen de Georgische international absoluut niet laten vertrekken, maar Kompany is een fan en zou van plan zijn om de komende dagen nog door te drukken. Een verhoogd bod lijkt dus niet uit te sluiten.


POLL: Zou Mikautadze een versterking zijn voor Kompany?

Meest recent

'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

76
76
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

221
221
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

90
90
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

35
35
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

109
109
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

638
638
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

298
298
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

29
29
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

562
562
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

176
176
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

281
281
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

254
254
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

517
517
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

465
465
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

252
252
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

195
195
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

290
290
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

160
160
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

307
307

Meer sportnieuws