'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

door
'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

Standard heeft zich op Deadline Day nog goed versterkt met de komst van rechtsachter Marlon Fossey (Fulham) en flankaanvaller Philip Zinckernagel (Olympiakos). Het was de bedoeling om daar ook nog een centrale middenvelder aan toe te voegen, maar daarover heerst nog steeds onzekerheid. Standard bereikte wel een akkoord over de komst van Steven Alzate, maar witte rook bleef uit.


Nu is ook duidelijk waarom. Het Laatste Nieuws weet dat dinsdagavond alle handtekeningen gezet werden onder een uitleenbeurt, maar dat Standard een foutmelding kreeg toen ze de transfer wouden ingeven in het systeem van de FIFA. Volgens hen zou Brighton namelijk al te veel spelers verhuurd hebben. Volgens Transfermarkt stuurden ze dit seizoen al tien spelers op huurbasis uit, maar daarbij zitten wel slechts zes spelers die 21 jaar of ouder zijn en niet door Brighton opgeleid werden. Volgens de nieuwe FIFA-regels mogen clubs acht spelers verhuren, uitgezonderd spelers jonger dan 21 of uit de eigen opleiding.

De FA heeft alvast laten weten dat zij geen graten zien in de huurtransfer van Alzate, maar Standard moet nu ook nog wachten op groen licht van de FIFA. De Rouches hopen nog in de loop van woensdag uitsluitsel te krijgen. Ronny Deila liet zich in ieder geval al hoopvol uit over zijn aanwinst. "Hij is een box-to-box, die ons ervaring kan bijbrengen", verklaarde de trainer aan La Dernière Heure. "Voor hem kan Standard een goede stap zijn om nog wat meer te groeien."

POLL: Zal de transfer nog in orde raken?

Meest recent

Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

3
3
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

27
27
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

33
33
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

61
61
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

181
181
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

78
78
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

97
97
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

496
496
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

130
130
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

270
270
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

637
637
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

529
529
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

406
406
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

586
586
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

212
212
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

537
537
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

461
461
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

305
305
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

210
210
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

171
171

Meer sportnieuws