Standard-aanwinsten reageren vol ongeloof na eerste op Sclessin

door
Standard-aanwinsten reageren vol ongeloof na eerste op Sclessin

Het was de voorbije jaren dikwijls anders, maar nu lijkt Sclessin stilaan toch weer een hel te worden voor wie er op bezoek komt. Nadat het enkele weken geleden al Club Brugge met 3-0 geklopt had, smeerde Standard nu ook Antwerp zijn tweede nederlaag van het seizoen aan. De Great Old werd in de beginfase helemaal overrompeld en kreeg ook een 3-0 aangesmeerd.


De eindstand stond na amper negen minuten al op het bord dankzij doelpunten van Balikwisha, Dragus en de 17-jarige Cihan Canak, die zijn eerste basisplaats zo meteen bekroonde. Hij was niet de enige nieuwe naam die Ronny Deila in petto had, want de trainer liet ook aanwinsten Marlon Fossey en Steven Alzate een eerste keer kennismaken met Sclessin.

Dat werd een meer dan geslaagde kennismaking. "Het is geweldig om een eerste keer voor deze fans te mogen spelen", jubelde Alzate bij Sporza. "We wisten dat het een moeilijke wedstrijd ging worden en dat we er meteen moesten staan. Na onze doelpunten was het belangrijk om aandachtig te blijven, want het is makkelijk om je hoofd te verliezen."

DAARVOOR GEKOMEN
Ook Fossey keek zijn ogen uit. "Het is geweldig om te winnen voor deze fans. Zij zijn een van de redenen waarom ik naar Standard ben getrokken", vertelde de Amerikaanse rechtsachter. "Er is veel cultuur en passie in deze club. We gaven Antwerp geen tijd om te spelen en bleven nadien gefocust. Als verdediger is het dan ook geweldig om de netten schoon te houden."

POLL: Zal Sclessin weer een hel worden als vroeger?

Meest recent

Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

98
98
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

604
604
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

154
154
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

88
88
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

53
53
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

119
119
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

153
153
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

316
316
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

317
317
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

103
103
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

147
147
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

349
349
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

492
492
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

135
135
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

129
129
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

94
94
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

197
197
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

151
151
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

841
841
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

173
173

Meer sportnieuws