Anderlecht mist 2 pionnen op Zulte Waregem

door
Anderlecht mist 2 pionnen op Zulte Waregem

Anderlecht pakte zondag alweer geen punten in de klassieker tegen Club Brugge, maar trok zich wel op aan de kwaliteit van het geleverde spel. De resultaten zullen echter wel dringend beter moeten als het nog wil meespelen voor de play-offs, te beginnen met donderdagavond aan de Gaverbeek. Tegen de rode lantaarn kan Felice Mazzu zich geen nieuw puntenverlies veroorloven.


Op het veld van Zulte Waregem zit de trainer wel krap in de verdedigers. Op zijn persconferentie had Mazzu al aangegeven dat Hannes Delcroix en Killian Sardella onzeker waren voor de trip naar West-Vlaanderen en de twee ontbreken inderdaad ook in de selectie. Daardoor houdt hij naast titularissen Debast, Hoedt en Vertonghen enkel nog Noah Sadiki achter de hand. Tenzij hij natuurlijk kiest voor een viermansdefensie met Murillo en N'Diaye als backs.

Een andere opvallende naam in de selectie is die van Ishaq Abdulrazak. Anderlecht telde in de zomer nog 3 miljoen euro neer voor de Nigeriaan, maar die slaagde er tot dusver nog niet in om Murillo het vuur aan de schenen te leggen. De voorbije weken werd hij teruggezet naar RSCA Futures, maar nu haalt hij toch nog eens de selectie bij de A-ploeg.

OPNIEUW STASSIN?
Ook Lucas Stassin is er opnieuw bij na zijn veelbelovende debuut tegen Club Brugge. Mazzu liet wel nog in het midden of de 17-jarige opnieuw zal starten tegen Essevee. Esposito, Silva, Stroeykens en Refaelov zijn de andere opties in de aanval.


POLL: Zal Anderlecht winnen op Zulte Waregem?

Meest recent

Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

24
24
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

94
94
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

18
18
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

108
108
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

42
42
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

40
40
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

120
120
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

157
157
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

54
54
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

334
334
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

683
683
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

493
493
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

148
148
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

487
487
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

268
268
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

352
352
Ex-ref velt verdict: Genk dubbel bestolen in sleutelmatch?

Mathematisch gezien is er zeker nog niet verloren, maar KRC Genk liep zondagnamiddag opnieuw ...

359
359
'Club Brugge grijpt in: prestigetransfer na Union-debacle'

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om de thuisnederlaag tegen Union SG uit te wissen en bleef ...

1014
1014
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

105
105
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

206
206

Meer sportnieuws