Matthys voorspelt: "Er staat veel te gebeuren bij Anderlecht"

door
Matthys voorspelt:

Bij KV Mechelen wisten ze Tim Matthys aan te trekken als de nieuwe sportief directeur. Hij verliet RSC Anderlecht. Op de clubkanalen van KV Mechelen gaf hij daar meer uitleg over.


Matthys is niet bepaald honkvast de laatste jaren. Sinds 2019 was hij aan de slag bij KV Mechelen (hoofdscout), AA Gent (Sports Manager), Anderlecht (Advisor Sports Director) en nu dus weer als sportief directeur bij KV Mechelen. Het is stilaan tijd voor stabiliteit. "Ik trok naar Anderlecht, wat een zeer mooie club is, en het plan was om er toch voor de langere termijn te blijven. Maar er staat toch het een en ander te gebeuren bij Anderlecht en dan belde KV. Dat doet iets met een mens, ik heb hier vijf jaar gespeeld en als scout gewerkt. Dit voelde als een kans die ik niet kon laten liggen", aldus Matthys.

KOMPANY

Hij legde ook uit waarom hij voor KVM koos. "Ik krijg hier meer verantwoordelijkheid, waar ik bij mijn vorige clubs uiteraard nog iemand boven mij had staan. Twee weken geleden kreeg ik een telefoontje van de club en die gesprekken verliepen zeer goed. De jobinvulling sprak mij ook meteen aan."

Hij leerde de afgelopen jaren veel bij. “Ik werkte bij Gent en Anderlecht samen met grote namen als De Witte, Louwagie, Vanhaezebrouck, Vandenhaute, Verbeke en uiteraard ook Kompany. Vincent belde mij nog lang en gaf aan dat het een fantastische club is om voor te werken. Dat is wel heel leuk. Tom Caluwé ook en we gaan binnenkort eens samen iets eten om alles eens te bespreken."

 

POLL: Gaan er nog wissels in het organigram van RSCA doorgevoerd worden?

Meest recent

MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

2
2
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

84
84
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

65
65
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

16
16
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

96
96
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

267
267
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

147
147
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

46
46
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

103
103
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

72
72
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

92
92
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

86
86
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

171
171
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

338
338
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

42
42

Meer sportnieuws