'Toptransfer voor Belgische aanvaller Ngongé'

door
'Toptransfer voor Belgische aanvaller Ngongé'

FC Groningen wil zo snel mogelijk af van Cyril Ngonge. De Belgische aanvaller maakte zichzelf onmogelijk en hij gaat in januari andere oorden opzoeken. Zaakwaarnemer Alvaro Castelo sprak bij RTV Noord over de toekomst van de voormalige speler van onder meer Club Brugge en PSV.


Begin december verklaarde FC Groningen via echnisch directeur Mark-Jan Fledderus het volgende over de Belgische aanvaller. "Cyril is een talentvolle speler, maar hoewel hij hierop veelvuldig is gewezen voldoet hij niet aan de normen en eisen die wij stellen aan het trainen en voetballen bij FC Groningen." Ngonge speelde 46 matchen voor de club en scoorde daarin 11 keer en deelde 5 assists uit.

TRANSFERSOM

Daardoor lokte hij wel de nodige interesse. "Er is genoeg belangstelling voor Cyril.Er hebben zich clubs uit het Engelse Championship gemeld, maar ook vanuit Nederland is er serieuze belangstelling”, vertelt hij. Het is niet bekend of de aanvaller gratis weg mag of niet. "Het gaat nu meer om de condities, want ik weet nog niet of FC Groningen een transfersom voor hem wil hebben of dat Mark-Jan Fledderus (technisch directeur van FC Groningen, red.) hem gratis laat gaan. Ik verwacht niet dat het nog heel lang gaat duren."

De clubs uit de Jupiler Pro League krijgen ook een uitgelezen kans om een talentvolle aanvaller in de armen te sluiten. De ex-speler van Club Brugge, PSV en RKC heeft een dribbel in huis, scorend vermogen en heeft de nodige diepgang. Hij zou dus wel eens een buitenkans kunnen zijn.

POLL: Zal hij in Nederland blijven?

Meest recent

Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

35
35
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

58
58
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

236
236
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

72
72
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

378
378
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

265
265
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

92
92
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

271
271
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

903
903
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

177
177
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

200
200
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

156
156
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

793
793
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

103
103
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

105
105
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

227
227
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

618
618
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

293
293
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

325
325
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

502
502

Meer sportnieuws