Messi uit de wind gezet: "Uitermate vernederend"

door
Messi uit de wind gezet:

Argentinië kan zondagavond de derde wereldtitel in zijn geschiedenis te behalen. La Albiceleste plaatste zich immers voor de WK-finale tegen Frankrijk en heeft dat voor een groot deel te danken aan een sterk spelende Lionel Messi. Maar de superster van Paris Saint-Germain toonde zich ook van zijn minste kant.


Met name in de kwartfinale tegen Nederland maakte hij geen goede beurt. Tussen beide landen hing de hele wedstrijd lang een gespannen sfeer en het kwam tot meerdere opstootjes, ook Messi liet zich niet onbetuigd. Zo ging hij constant in discussie met scheidsrechter Mateu Lahoz. Daarnaast kreeg hij het aan de stok met Louis van Gaal en gebaarde hij naar de Nederlandse bondscoach dat hij zijn mond moet houden. Enkele uitspraken van Van Gaal waren blijkbaar bij hem in het verkeerde keelgat geschoten.

Maar volgens ex-trainer en meesterscout Piet de Visser was die reactie van Messi niet meer dan begrijpelijk. "Als wordt gezegd dat die Argentijnen met Messi in het veld eigenlijk met tien man spelen, is dat uitermate vernederend. Hij heeft dat na afloop gemeld bij Van Gaal en dan ontstaat er een opstootje. Nou en? In Nederland staat dan iedereen ineens op zijn kop. Kom op, zeg", stelt De Visser bij NOS.

BRAAFSTE VAN DE WERELD
De Nederlander is dan ook van mening dat de kritiek die Messi vervolgens kreeg er ver over ging. "Dat mensen hem nu als een beest zien en hem proberen neer te sabelen omdat-ie ook een keer wat gezegd heeft... Onbegrijpelijk. Mag hij ook één keertje in een carrière van ik weet niet hoeveel jaar zijn mond opendoen? Hij is altijd de braafste voetballer van de wereld geweest."

POLL: Messi was de beste speler op het WK ...

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

22
22
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

30
30
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

17
17
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

56
56
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

227
227
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

344
344
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

157
157
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

463
463
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

342
342
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

90
90
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

410
410
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

402
402
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

169
169
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

227
227
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

120
120
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

348
348
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

950
950
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

107
107
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

52
52

Meer sportnieuws