'Anderlecht jaagt op doelpuntenmachine'

door
'Anderlecht jaagt op doelpuntenmachine'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste competitiewedstrijd onder het bewind van Brian Riemer al winnend kunnen afsluiten, maar de Brusselaars moeten nog een lange weg afleggen om alsnog een Europees ticket te versieren. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. En daar wordt achter de schermen werk van gemaakt.


Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Met Fabio Silva, Benito Raman en Mario Stroeykens zijn er weliswaar al drie centrumaanvallers, maar zij hebben alle drie een soortgelijk profiel. Een fysieke sterke spits die ook goed is op hoge ballen, zit er momenteel niet in de kern. En die leemte moet dus weggewerkt worden.

Paars-Wit werd in de recente weken alvast gelinkt aan verschillende spitsen. Eén daarvan is Casper Tengstedt. De 22-jarige Deen verhuisde afgelopen zomer van AC Horsens naar Rosenborg BK en is in Noorwegen bezig aan een sterk seizoen. In 14 matchen scoorde hij bijvoorbeeld al 15 keer en deed hij er ook nog eens 9 assists bovenop. Statistieken die uiteraard de nodige interesse opwekken.

FORSE CONCURRENTIE
Het medium Adressaavisen meldt bijvoorbeeld dat verschillende clubs aan de mouw van Tengstedt trekken. En men bevestigt dat Anderlecht stevig aan zijn mouw blijft trekken. Paars-Wit heeft alvast het voordeel dat het de aanvaller al enkele maanden volgt, terwijl de meeste andere gegadigden zich pas recent aan het front hebben gemeld. Ook de Deense connectie met Riemer en sportieve baas Jesper Fredberg zou in het voordeel van RSCA kunnen werken. 

Toch is de concurrentie behoorlijk zwaar. Ook de Schotse toppers Celtic en Rangers tonen belangstelling, net zoals ploegen uit Nederland, Italië en de VS. Ook het Portugese Sporting CP wordt genoemd als mogelijke bestemming. Van een concreet bod zou evenwel nog geen sprake zijn.

POLL: Anderlecht moet absoluut een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

48
48
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

50
50
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

180
180
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

243
243
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

228
228
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

233
233
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

74
74
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

155
155
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

90
90
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

355
355
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

61
61
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

376
376
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1254
1254
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

111
111
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

552
552
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

383
383
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

529
529
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

358
358

Meer sportnieuws