'FC Barcelona drukt door voor nieuwe sensatie op de vleugel'

door
'FC Barcelona drukt door voor nieuwe sensatie op de vleugel'

FC Barcelona deed de voorbije speeldag een uitstekende zaak. De Blaugrana ging met het kleinste verschil winnen op het veld van Girona, en zag Real Madrid punten verliezen tegen Real Sociedad. Om die reden lopen de manschappen van Xavi vijf punten uit op de grote concurrent uit de Spaanse hoofdstad.


Los van de kleine zege op het veld van Girona kreeg Barcelona wel een domper te verwerken. Zo moest Ousmane Dembélé na een halfuur het veld verlaten met een nieuwe dijblessure. De Fransman is naar alle waarschijnlijkheid enkele weken buiten strijd, en de vervangmogelijkheden van Xavi op de vleugelposities is helaas beperkt. Om die reden speurt de Blaugrana nog naar interessante opportuniteiten op de winterse transfermercato.

Volgens Fichajes zou Barcelona azen op de komst van Wilfried Zaha. De Engelsman van Crystal Palace is op het einde van het seizoen einde contract bij de Premier League-club, en zou op zijn 30ste wel oren hebben naar een stap hogerop. Gezien zijn contractstatus – en de financieel beperkte middelen van de Catalanen - zou Zaha voor een klein bedrag over te nemen zijn.

Tweede optie in Frankrijk

Indien de onderhandelingen met Crystal Palace niet vlot zouden verlopen, houdt Barcelona een tweede optie nauwlettend in de gaten. Zo zou Jonathan Bamba het ‘plan B’ van de Catalanen zijn. De 26-jarige Fransman speelt op dit moment bij Lille, en beschikt net als Zaha over een aflopend contract op het einde van het seizoen.

POLL: Wie moet Barcelona halen om Dembélé te vervangen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt overbodige pion teruggestuurd'

Club Brugge gaat in de zomer een aantal sterkhouders verliezen, maar Blauw-Zwart gaat ook ...

29
29
Standard heeft nummer 25 beet: "Kritiek aanvaarden"

Standard verloor met 0-1 van OH Leuven en sleept zich naar het einde van het seizoen. De Rouches, ...

26
26
'Renard gooit roer volledig om: drie nieuwe jonkies naar A-kern'

RSC Anderlecht is al druk bezig met het aantrekken van versterking richting volgend seizoen. Daarbij ...

30
30
'Exodus Man City: volgende superster naar uitgang'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

22
22
Fluitconcerten in AFAS-stadion: KVM bestolen tegen Westerlo?

De Europe Play-Offs blijven ook na vijf speeldagen bijzonder spannend. De opvallende resultaten van ...

88
88
'Hasi grijpt in voor sleutelmatch: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht staat woensdagavond voor een cruciale wedstrijd in de Champions' Play-Offs. Bij een ...

134
134
Guardiola gaat compléét door het lint na beslissende actie Doku

Manchester City heeft dinsdagavond een cruciale zege geboekt in de strijd om de Champions League. De ...

113
113
'Gekke miljoenentransfer als Ordonez-opvolger'

Club Brugge betaalde vorige zomer zo’n 6 miljoen euro voor Zaid Romero, maar de Argentijnse ...

297
297
'Genk drukt door: transfer nog voor einde Play-Offs'

KRC Genk wil zich in de Champions' Play-Offs zo snel mogelijk herpakken na de recente 0 op 6. ...

158
158
'Club gooit zich in strijd voor topschutter met 15 goals'

Club Brugge staat voor enkele cruciale wedstrijden in de titelstrijd en bereidt zich ook al voor op ...

473
473
'Anderlecht volledig los: flankaanvaller moet aanwinst drie worden'

Bij RSC Anderlecht draaien de voorbereidingen op het komende seizoen al op volle toeren. Met Mihajlo ...

470
470
Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig ...

160
160
'Anderlecht krijgt nieuws voor derde zomertransfer'

Bij Anderlecht zijn ze al zeer vroeg begonnen aan hun transferhuiswerk voor volgend seizoen. De ...

303
303
Barça zet Real onder druk, PSG breekt record

In La Liga heeft FC Barcelona in de titelstrijd de druk weer bij Real Madrid gelegd. Het boekte een ...

73
73
Supersub Doku slaat weer toe: City doet gouden zaak voor CL

Manchester City heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting het verzekeren van Champions ...

101
101
Zeges Westerlo, Dender en OHL zetten PO2 weer op zijn kop

De Europe Play-Off blijft halfweg razend spannend. Het klassement werd op de vijfde speeldag nog ...

117
117
Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

223
223
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

970
970
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

184
184
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

353
353

Meer sportnieuws