'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

door
'Hertha wijst twee aanbiedingen voor Lukebakio af'

Op 31 januari sluit de transfermarkt zich opnieuw af in de meeste Europese landen. Het beloven dus drukke uren te gaan worden voor de clubs die zich last-minute nog trachten te versterken. Ook rond heel wat Rode Duivels heerst er heel wat beweging. Zo raakte vandaag al bekend dat Dodi Lukebakio mag hopen op een droomtransfer.


Hertha Berlijn zit momenteel in nauwe schoentjes. De Duitse traditieclub staat momenteel op een voorlaatste plaats in de Bundesliga, en verder ziet ook het financiële aspect er allesbehalve goed uit. Zo wordt er gezocht naar een nieuwe investeerder die de torenhoge schulden wil wegwerken, en loopt die zoektocht bijzonder stroef. Om die reden zou de ploeg uit de Duitse hoofdstad enkele sterkhouders moeten verkopen. Dodi Lukebakio is één van de namen die ondertussen op interesse oogst. 

Het Spaanse Sevilla zou maar al te graag willen profiteren van de huidige situatie van Hertha BSC en Lukebakio. De Spaanse topclub zag een bod van 7,5 miljoen euro echter naar de prullenbak verwezen worden door de Duitsers. Opvallend genoeg diende ook PSV een gelijkwaardig bod neer bij de ploeg uit het Olympiastadion. Hertha wil echter 15 miljoen euro vangen voor de Rode Duivel, waardoor het verschil tussen de drie partijen momenteel enorm groot lijkt. 

Derde gegadigde uit Frankrijk

Volgens Sacha Tavolieri zou ook een derde gegadigde uit Frankrijk de situatie van Lukebakio op de voet volgen. Het zou overigens geen verrassing zijn moest die club Paris Saint-Germain zijn. De Franse topclub is naarstig op zoek naar een vleugelspeler, en zag vandaag al een bod op Johan Bakayoko geweigerd worden. De voorbije weken raakten ook de onderhandelingen met Malcom (Zenit) en Cherki (Lyon) niet van de grond. 



POLL: Moet Lukebakio vertrekken bij Hertha?

Meest recent

Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

0
0
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

45
45
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

41
41
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

126
126
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

90
90
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

131
131
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

162
162
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

331
331
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

91
91
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

53
53
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

174
174
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

87
87
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

293
293
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

335
335
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

639
639
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

350
350
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

418
418
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

226
226
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

737
737
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

942
942

Meer sportnieuws