'Man Utd legt 120 miljoen op tafel voor topspits'

door
'Man Utd legt 120 miljoen op tafel voor topspits'

Manchester United is stilaan opnieuw helemaal aan het aansluiten bij de Engelse top. De Red Devils draaien goed mee bovenin dit seizoen en kunnen met wat meeval misschien wel nog een woordje meespreken in het titeldebat over het Kanaal. Om de laatste stap naar de top te zetten, willen de Mancunians stevig uithalen op de transfermarkt.


Na het vertrek van Cristiano Ronaldo is United op zoek naar een echte topspits. Wout Weghorst wordt gehuurd tot het einde van het seizoen, maar de Nederlander lijkt een tijdelijke oplossing op Old Trafford. Volgens Fichajes zal United het vizier komende zomer op Italië richten, waar het Victor Oshimen wil weghalen bij koploper Napoli. De Nigeriaan is een beresterk seizoen bezig met 17 goals en 4 assists over alle competities heen. Dat trekt dus de aandacht van United.

De Engelse topclub zou bereid zijn om diep in de buidel te tasten voor Oshimen. Volgens het genoemde medium denkt de nummer drie uit de Premier League aan 120 miljoen euro, het bedrag dat Napoli wil voor zijn aanvaller. Erik ten Hag zou Oshimen er alvast heel graag bij willen. De Nederlander wil met de spits zijn ploeg voorin voorzien van een stevige kwaliteitsinjectie.

CHARLEROI
Oshimen werd in het verleden door VfL Wolfsburg weggeplukt uit zijn thuisland Nigeria. De Duitse club verhuurde hem aan Sporting Charleroi, dat hem later definitief overnam voor 3,5 miljoen euro. Een gouden zet, zo bleek. Oshimen ontplofte helemaal in ons land en werd voor meer dan 22 miljoen euro verkocht aan OSC Lille. Daarna volgde een transfer van 75 miljoen euro naar Napoli en nu dus mogelijk een naar United.

POLL: Is Oshimen de juiste spits voor United?

Meest recent

Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

31
31
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

51
51
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

160
160
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

168
168
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

58
58
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

258
258
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

658
658
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

135
135
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

170
170
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

143
143
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

698
698
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

90
90
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

90
90
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

215
215
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

556
556
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

276
276
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

305
305
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

475
475
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

110
110
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

289
289

Meer sportnieuws