Parker spreekt zich uit over dreigend ontslag

door
Parker spreekt zich uit over dreigend ontslag

Club Brugge is maandag naar Lissabon doorgereisd voor zijn Champions League-duel tegen SL Benfica. En ook Scott Parker stapte mee op het vliegtuig. De Engelsman blijft voorlopig dus op post, nochtans staat zijn positie onder gigantische druk na de bedroevende resultaten van de laatste weken.


Parker nam vlak na de jaarwissel het roer over van coach Carl Hoefkens. Maar ook hij slaagt er maar niet in om Club weer op de rails te krijgen. In de competitie bleef Blauw-Zwart onder zijn bewind voorlopig steken op een povere 12 op 30. Na de cruciale zege tegen AA Gent leek de ommekeer nochtans ingezet, maar vrijdag gingen de Bruggelingen pijnlijk onderuit op het veld van staartploeg KV Oostende (3-0). Achteraf liet Parker dan ook verstaan dat hij niet zeker was of hij tegen Benfica nog op de bank zou zitten.

Maar dat blijkt dus wel het geval. Op zijn persbabbel daags voor de match werd hij logischerwijs nog eens gepolst naar zijn positie. "Ik heb nooit gezegd dat ik niet wist of ik in Lissabon nog coach zou zijn. Ik heb enkel gezegd dat die keuze niet in mijn handen ligt", werd de Engelsman geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Er is nooit gepraat over mijn positie, dat is er een beetje van gemaakt. Natuurlijk overlopen we na elke wedstrijden een aantal zaken met het bestuur. Maar het ging nooit over mij."

GEEN TWIJFELS
Parker maakt zich dus sterk dat zijn job voorlopig niet ter discussie staat. De trainer gelooft er dan ook dat hij alsnog voor een ommekeer kan zorgen. "Of ik na vrijdag aan mijzelf gaan twijfelen ben? Neen, dat niet. Als groep was het gewoon niet goed genoeg. We waren niet op de afspraak. En nogmaals: niemand zag dat aankomen. Het is jammer, want we dachten dat het we op het goede spoor zaten."

POLL: Gelooft u dat Parker alsnog voor de ommekeer zal zorgen?

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

79
79
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

74
74
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

71
71
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

39
39
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

106
106
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

130
130
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

285
285
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

280
280
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

93
93
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

141
141
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

323
323
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

480
480
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

116
116
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

120
120
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

186
186
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

148
148
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

813
813
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

157
157

Meer sportnieuws