Mitrovic zwaar over de schreef: "10 wedstrijden schorsen!"

door
Mitrovic zwaar over de schreef:

Aleksander Mitrovic speelt opnieuw de pannen van het dak bij Fulham. De Servische spits stond dit seizoen al 11 keer aan het kanon in de Premier League, maar heeft zijn temperamentvol kantje nog steeds niet verloren. Tijdens de kwartfinale van de FA Cup sloegen de stoppen van de voormalige Anderlecht-speler helemaal door. 


Fulham, negende in de Premier League, moest afgelopen weekend zijn meerdere erkennen in Manchester United tijdens de kwartfinales van de FA Cup. United won de partij met 3-1 tegen een negenkoppig Fulham, nadat zowel Mitrovic als Willian van het veld werden gestuurd met rood. De Serviër ging de confrontatie aan de scheidsrechter en werd prompt naar de kleedkamer verwezen. 

In Engeland spreekt men dan ook schande. "Eerst legde hij al zijn hand op de schouder van de scheidsrechter, maar hoe hij daarna voor zijn gezicht bleef staan...", aldus Andy Townsend, ex-Chelsea, bij TalkSPORT. "Dat is zo intimiderend. Hoofd tegen hoofd. Als twee personen zo staan, kan alles gebeuren. Dit kan je niet recht breien met een boete en schorsing van drie wedstrijden. Je moet een signaal geven. Minstens zes wedstrijden. Misschien wel het dubbele. Dit kan niet."

10 MATCHEN SCHORSING
Chris Sutton, analist bij de BBC, deed er nog een schepje bovenop. "Je raakt een scheidsrechter niet aan. Nooit. Als het aan mij ligt, wordt hij minstens tien wedstrijden geschorst." Het is nog niet bekend welke straf Mitrovic boven het hoofd hangt.

POLL: Was jij fan van Mitrovic bij Anderlecht?

Meest recent

Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

54
54
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

96
96
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

100
100
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

26
26
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

78
78
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

56
56
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

134
134
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

73
73
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

68
68
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

144
144
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

286
286
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

63
63
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

51
51
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

388
388
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

195
195

Meer sportnieuws