FC Barcelona heeft volgend 'toptarget' in het vizier

door
FC Barcelona heeft volgend 'toptarget' in het vizier

FC Barcelona staat enorm dicht bij de titel in de Primera Division. Het team van coach Xavi Hernández heeft een voorsprong van maar liefst twaalf punten op grote concurrent Real Madrid en mag dus al dromen van een groot feest in de Catalaanse hoofdstad. Naar volgend seizoen toe willen de Blaugrana nog sterker voor de dag komen en daarvoor rekenen ze op een 'toptarget'.


De Spaanse topclub wil volgens Catalunya Radio verschillende aanvallende spelers, die niet op het door iedereen verwachte niveau hebben gepresteerd (Raphinha, Ferran Torres en Ansu Fati), verkopen om vers kapitaal te verwerven en dat investeren in een paar nieuwe krachten. Op één daarvan wordt alvast enorm hoog ingezet.

Barcelona zou Liverpool-speler Luis Díaz naar Camp Nou willen lokken. De snelle Colombiaanse vleugelspeler wordt als een perfecte aanwinst gezien voor het aanvallende compartiment, met uiteraard ook topschutter Robert Lewandowski. Het is alleen maar de vraag of de Engelse ploeg en manager Jürgen Klopp willen meewerken aan een transfer

Díaz heeft nog een contract tot en met 2027 en zou 56.000 pond per week verdienen in Engeland. De speler scoorde dit seizoen drie doelpunten in de Premier League en gaf twee assists. Zijn marktwaarde wordt momenteel geschat op ongeveer 75 miljoen euro.


POLL: Zou dit een goede transfer zijn voor Barcelona?

Meest recent

Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

25
25
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

38
38
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

135
135
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

223
223
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

174
174
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

72
72
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

65
65
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

25
25
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

111
111
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

64
64
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

352
352
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

62
62
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

286
286
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

254
254
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

691
691
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

364
364
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

61
61
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

599
599
Tzolis geeft reden voor woede-uitbarsting na wissel

Club Brugge is met een overtuigende overwinning begonnen aan de Champions' Play-Offs. De ...

1224
1224
Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in La Liga. De Catalanen wonnen op eigen veld met ...

34
34

Meer sportnieuws