OHL hakt knoop over Kiyine door na waanzinnig ongeval

door
OHL hakt knoop over Kiyine door na waanzinnig ongeval

Vrijdagochtend raakte bekend dat Sofian Kiyine, speler van OH Leuven, een schokkend ongeval veroorzaakt had in de buurt van Luik. De 25-jarige middenvelder vlamde naar verluidt aan 200 kilometer per uur een rotonde op, waardoor zijn wagen door de muur van een aangrenzende sporthal gekatapulteerd werd. Als bij wonder vielen daarbij geen andere gewonden, want de groep kinderen die net in de hal aan het sporten was vertoefde op het moment van het ongeval in de kleedkamer.


Ook de verwondingen van Kiyine bleken al bij al nog mee te vallen, al moest de Marokkaanse Belg wel afgevoerd worden naar het ziekenhuis. Het incident lokte wel veel verontwaardiging uit. In een eerste reactie hielden ze zich bij OHL echter nog op de vlakte, omdat de precieze omstandigheden van het ongeval niet helemaal bekend waren. De beelden die op sociale media circuleerden, leken nochtans wel voor zich te spreken.

Nu heeft de club echter alsnog een eerste standpunt ingenomen. "OH Leuven heeft beslist om Sofian Kiyine voor onbepaalde duur op non-actief te plaatsen", laten ze immers weten in een statement. "De club neemt deze beslissing om het onderzoek in alle sereniteit te laten verlopen. De medische toestand van Kiyine is gezien de omstandigheden van het ongeval relatief goed. Hij mag vandaag het ziekenhuis verlaten. De club en speler zullen geen verdere commentaar geven."

NIET MEER IN ACTIE
De kans lijkt op die manier zeer klein dat we Kiyine dit seizoen nog in actie zullen zien, want er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de reguliere competitie en OHL is na de nederlaag in Genk van afgelopen weekend zo goed als uitgeteld voor de play-offs. Kiyine werd vorige zomer door OHL overgenomen van Lazio en kwam 21 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en twee assists. Hij heeft nog een contract tot 2026 aan Den Dreef.


POLL: Zal hij nog voor OHL spelen?

Meest recent

'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

49
49
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

92
92
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

371
371
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

31
31
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

260
260
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

257
257
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

223
223
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

97
97
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

95
95
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

323
323
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

344
344
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

393
393
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

634
634
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

695
695
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

60
60
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

477
477
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

114
114
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

84
84
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

291
291
"Zeker niet wauw" - Proto zet Anderlecht met voeten op grond

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

207
207

Meer sportnieuws