'Qatar wil Zidane op de bank zien'

door
'Qatar wil Zidane op de bank zien'

Het zullen mogelijk drukke maanden worden voor Zinedine Zidane. De Franse coach zette een tijdje geleden de deur open voor een nieuwe uitdaging en hintte dat hij komende zomer opnieuw aan de slag zou kunnen gaan, twee jaar nadat hij de deur bij Real Madrid definitief achter zich dichttrok. Heel wat grote clubs zijn momenteel ook op zoek naar een nieuwe trainer.


Bij Real Madrid gingen er geruchten over een mogelijk vertrek van Carlo Ancelotti naar Brazilië, terwijl de voorbije weken Tottenham en Chelsea hun trainer op straat zetten. Daarnaast zou er ook bij Paris Saint-Germain een trainerswissel op komst kunnen zijn. PSG ging al vroeg uit de Champions League en in de Ligue 1 loopt het met een nul op zes ook al niet lekker.

Daardoor lijkt het lot van Christophe Galtier stilaan bezegeld. Bij RMC Sports weten ze zelfs dat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi intussen zelfs al van zijn bazen in Qatar de instructie gekregen heeft dat Zidane volgend seizoen op de bank moet zitten in het Parc des Princes. Als grootste naam van het Franse trainersgilde, gecombineerd met zijn status als speler, viel zijn naam de voorbije jaren al vaak bij sterrenensemble PSG.

STERREN
In Parijs geloven ze dat Zidane hun ideale coach zou zijn, omdat hij het uit zijn periode bij Real gewoon is om een kleedkamer vol sterren en ego's te managen. Coaches als Galtier, Pochettino en Tuchel bleken de voorbije jaren nooit in staat om alle grote namen in het gareel te laten lopen. Zidane moet met zijn reputatie wel respect afdwingen en PSG eindelijk de Champions League bezorgen, een trofee die hij als coach van Real al drie keer wist binnen te halen.

POLL: Zou Zidane PSG naar de Champions League kunnen leiden?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

16
16
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

73
73
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

44
44
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

42
42
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

169
169
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

211
211
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

445
445
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

56
56
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

136
136
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

356
356
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

623
623
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

69
69
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

234
234
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

125
125
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

52
52
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

180
180
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

308
308
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

437
437
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

649
649

Meer sportnieuws