De Mil vindt 'vervanger' Yaremchuk: "Zo naar uitgekeken"

door
De Mil vindt 'vervanger' Yaremchuk:

Voor Roman Yaremchuk lijkt het stilaan einde verhaal te zijn bij Club Brugge. De man van 17 miljoen euro lijkt nu ook voorbij te zijn gestoken door jongeling Romeo Vermant. Die speelde meer dan een half uur tegen Seraing. De jonge aanvaller is bijzonder tevreden met de kansen die hij krijgt van trainer Rik De Mil.


Vermant mocht na de blessure van Casper Nielsen invallen. Een mooi moment voor de jonkie. "Wat een zalig gevoel. Hier heb ik zolang naar uitgekeken om eens op Jan Breydel te kunnen spelen, omdat zowel mijn vader, grootvader als overgrootvader bij Club hebben gespeeld. Dus ja, een zalig gevoel. Na de rust moest ik beginnen opwarmen en enkele minuten later werd ik al naar de bank geroepen dus ik besefte eigenlijk niet echt wat er aan het gebeuren was. Ik denk dat ik mag terugkijken op een degelijke invalbeurt, want ik heb geprobeerd te doen wat mij gevraagd werd zowel in verdedigend als in aanvallend opzicht. Ik heb net dat goaltje niet kunnen meepikken, maar hopelijk is dat voor een volgende keer."

Romeo is de zoon van Sven Vermant. Hij bedankte De Mil. "Je ziet van hier dat er ten huize Vermant heel dikwijls over voetbal wordt gesproken. Het gaat heel vaak over Club, over tactiek, over specifieke dingen zoals slim zijn in de duels. Voor mijn medespelers van Club NXT is de rol van trainer Rik De Mil uiteraard van zeer groot belang. Hij kent en weet als geen ander wat hij van ons mag verwachten en het is aan ons om zijn vertrouwen niet te beschamen. Ondanks het feit dat het van moeten is bij Club gelooft hij in onze kwaliteiten en durft hij ons opstellen", vertelde hij op de clubkanalen.

POLL: Moet hij de volgende match starten?

Meest recent

Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

4
4
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

6
6
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

3
3
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

18
18
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

27
27
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

179
179
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

122
122
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

46
46
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

36
36
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

169
169
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

64
64
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

175
175
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

114
114
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

190
190
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

371
371
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

218
218
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

86
86
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1508
1508
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

466
466
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

452
452

Meer sportnieuws