'KVO-spelers hakken knoop door over staking'

door
'KVO-spelers hakken knoop door over staking'

Het spel zit op de wagen bij KV Oostende. De Kustboys verkeren met nog twee wedstrijden te gaan in acuut degradatiegevaar. Zowel de fans als de speler gaven ondertussen uiting aan hun onvrede.


De supportersgroep 'De Kustboys' kroop in haar pen en schreef een open brief. Daarin haalt ze uit naar de eigenaars van KVO, die mogen beschikken van de fans. Ook de spelers roerden zich. Volgens Het Nieuwsblad dreigde een deel van de spelergroep woensdag zelfs met een staking. Een deel van de kern zou het immers niet meer zien zitten in huidige coach Dominik Thalhammer, die de sportieve trein niet op de rails kreeg aan de kust.

Dat deel van de kern, onder leiding van Thierry Ambrose en Maximo D'Arpino, zou doorwillen met beloftetrainer Kurt Bataille. CEO Gauthier Ganaye moest tussenbeide komen om te bemiddelen. Hij liet daarbij verstaan dat Thalhammer momenteel op zijn stoel blijft zitten. De spelers zouden daarop de training hervat hebben. Maar de situatie is duidelijk explosief in de Diaz Arena en dreigde later deze week te escaleren.

GEEN STAKING OP DONDERDAG
Donderdag zou er volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad alvast normaal getraind zijn. Dat meldt ook KVO zelf op Twitter. Voor de training werd naar verluidt een groepsgesprek gehouden om enkele zaken te bespreken. Beide kranten hebben het over een "ontgoochelde" Dominik Thalhammer. De Oostenrijker zal de laatste twee competitieduels nu gewoon afwerken zoals voorzien, maar een solide basis om ook daarna door te gaan in West-Vlaanderen lijkt er toch niet meer te zijn.

POLL: Zal KVO nog voor het einde van het seizoen afscheid nemen van Thalhammer?

Meest recent

Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

60
60
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

217
217
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

478
478
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

139
139
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

47
47
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

131
131
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

735
735
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

343
343
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

38
38
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

623
623
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

198
198
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

302
302
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

298
298
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

536
536
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

484
484
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

263
263
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

208
208
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

305
305
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

162
162

Meer sportnieuws