Xavi strooit met lof richting Rode Duivel: "Zeer goed"

door
Xavi strooit met lof richting Rode Duivel:

FC Barcelona neemt het dit weekend op tegen Atlético Madrid en Catalanen kunnen een volgende stap zetten richting de landstitel. Trainer Xavi Hernandez sprak de media toe naar aanleiding van dit topduel. De coach sprak daarbij over één Rode Duivel.


Het is ondertussen algemeen geweten dat FC Barcelona in de zomer een aankoopoptie heeft om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro vast te leggen. Dat werd afgesproken bij de overgang van Memphis Depay naar Atlético Madrid. Xavi strooide met lof op zijn persbabbel. "Carrasco is een zeer goede voetballer, die bovendien veel werk opknapt aangezien hij vaak de hele flank voor zijn rekening neemt. Het is een hardwerkende speler, genereus en betrokken. We kunnen in de problemen komen als we hem niet afstoppen", aldus Xavi.

MOOIE PASSAGE

Dat zijn zeer mooie woorden voor de Rode Duivel. Spaanse media maakten enkele weken geleden nog bekend dat de scoutingsrapporten van FC Barcelona over Carrasco zeer positief waren. Als Barça de nodige financiële middelen weet te vinden, lijkt het komende zomer weer een Belg in de rangen te hebben. Carrasco zou zo nog een mooie transfer kunnen maken op zijn 29ste. De voormalige jeugdspeler van KRC Genk mag tot op heden zeer tevreden zijn over zijn twee passages bij Atlético Madrid.

Hij won er de Spaanse landstitel en de Europa League. Carrasco speelde tot op heden 255 wedstrijden voor Atlético Madrid. Daarin wist hij 43 keer te scoren en 43 assists uit te delen.

POLL: Speelt Carrasco volgend jaar voor Atlético?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

22
22
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

61
61
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

33
33
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

98
98
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

112
112
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

280
280
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

256
256
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

78
78
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

134
134
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

310
310
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

467
467
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

108
108
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

115
115
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

83
83
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

179
179
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

147
147
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

797
797
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

167
167
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

152
152
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

251
251

Meer sportnieuws