Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren: "Echt zakenmannetje"

door
Mulder lyrisch over Nederlandse Antwerp-pilaren:

De landstitel van Royal Antwerp FC spreekt tot de verbeelding. 66 jaar na datum kroonde 'The Great Old' zich zondag opnieuw tot kampioen van België nadat het eerder ook al de Beker van België wist binnen te halen. Mulder ziet alvast twee grote redenen voor het succes van Antwerp. 


En die luisteren naar de namen Mark van Bommel en Marc Overmars. De Nederlandse enclave in Antwerpen heeft zijn vruchten duidelijk afgeworpen, want sinds hun komst draait 'The Great Old' steevast mee aan de top van het klassement. Analist Youri Mulder is dan ook lyrisch over de zaken die zijn landgenoten hebben verwezenlijkt bij Antwerp. 

"Mark heeft een serieuze ontwikkeling ondergaan. Hij is meer dan ooit een people manager geworden. Vroeger zat hij overal veel te kort op, maar nu lijkt hij wel een type Hiddink of Ancelotti", klinkt het bij Sporza.  "Vroeger had hij nog wel eens discussies met zijn staf, maar nu straalt hij gewoon rust uit. Dat hij Vermeeren, een jongen van 17, zomaar in die ploeg durft te droppen en Stengs plots op het middenveld posteert, vind ik erg knap. Op die manier heeft hij bij Antwerp echt een ploeg gebouwd en dat is in het voetbal heel moeilijk."

ZAKENMANNETJE

Volgens voorzitter Paul Gheysens was Marc Overmars dan weer de belangrijkste transfer van het seizoen. "Hij wist perfect wat Antwerp nodig had. Daar willen ze vechters zien", ging Mulder verder. "Hij is gestopt met voetballen en dan zaken gaan doen in van alles en nog wat. Hij kan dat gewoon heel goed. Marc is echt een zakenmannetje."

POLL: Ben jij het eens met Mulder?

Meest recent

Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

15
15
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

49
49
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

80
80
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

348
348
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

164
164
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

25
25
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

145
145
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

200
200
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

143
143
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

180
180
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

296
296
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

271
271
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

218
218
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

159
159
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

258
258
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

456
456
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

108
108
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

664
664
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

425
425

Meer sportnieuws