'Real Madrid gaat lopen met nieuwe Spaanse chouchou'

door
'Real Madrid gaat lopen met nieuwe Spaanse chouchou'

Real Madrid is zijn mercato al goed begonnen, want donderdag stelde het met Jude Bellingham zijn eerste grote zomeraanwinst officieel voor aan pers en publiek. De 19-jarige Engelse middenvelder werd voor een dikke 100 miljoen euro weggekaapt bij Borussia Dortmund. Daar blijft het echter niet bij, want ook een paar Spaanse revelaties strijken nog neer in het Bernabeu.


Eerder wist Real al de terugkeer van Fran Garcia af te ronden. Het maakte gebruik van zijn optie om de 23-jarige linksachter voor 5 miljoen terug te halen van Rayo Vallecano, waar hij de voorbije twee seizoenen helemaal ontbolsterde. Het leverde hem deze maand zelfs een eerste selectie voor de Spaanse nationale ploeg op. Daarnaast staat ook de nieuwe chouchou van La Roja op het punt om bij de Koninklijke neer te strijken.

Fabrizio Romano meldt immers dat Real volgende week ook de komst van Joselu zal afronden. De al 33-jarige spits kroonde zich donderdagavond nog tot held van Spanje door zijn land in de 88ste minuut voorbij Italië naar de finale van de Nations League te knallen. Het was al zijn derde goal in evenveel interlands. De laatbloeier komt over van degradant Espanyol, waar hij dit seizoen wel nog zestien keer scoorde.

Voorlopige vervanger Benzema

Met Joselu zelf had Real al een dag of tien een persoonlijk akkoord, maar de komende dagen moet ook alles met Espanyol afgerond worden. Daarmee heeft Real een broodnodige spits beet, want daar was plots een nijpend tekort ontstaan door het vertrek van Mariano Diaz en Karim Benzema. Ongetwijfeld zal Real wel nog op zoek gaan naar een grotere naam om het vertrek van de Gouden Bal helemaal op te vangen.


POLL: Goede transfer van Real?

Meest recent

'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

70
70
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

75
75
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

54
54
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

300
300
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

238
238
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

117
117
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

115
115
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

173
173
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

104
104
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

276
276
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

789
789
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

94
94
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

41
41
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

39
39
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

104
104
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

378
378
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

447
447
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

1260
1260
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

235
235

Meer sportnieuws