'Grootmacht gaat voor Doku: riante vraagprijs bekend'

door
'Grootmacht gaat voor Doku: riante vraagprijs bekend'

De Rode Duivels haalden in de voorbije interland-periode niet hun allerbeste niveau, toch waren er ook voldoende lichtpunten. De optredens van Jérémy Doku konden bijvoorbeeld bekoren. En ondertussen wordt het 21-jarige Anderlecht-product opnieuw gelinkt aan een erg fraaie transfer.


Doku maakte tegen Oostenrijk en Estland zijn eerste speelminuten onder nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. Hij liet van zich spreken met vinnige loopacties en mooie dribbels, al misten zijn acties nog wat efficiëntie. In ieder geval bewees de flankaanvaller dat hij, indien fit, over heel wat potentieel beschikt. Bovendien maakte hij in de slotfase van het seizoen ook al indruk op clubniveau bij Stade Rennais.

Bewonderaars uit Engeland

Het talent van Doku is ook aan de Europese top niet onopgemerkt gebleven. Met name Liverpool FC heeft hem al een tijdje op de radar staan. De Reds volgen hem van in de jeugdopleiding bij Paars-Wit en zijn hem daarna blijven monitoren. En op Anfield blijkt men nog steeds erg charmeert. Volgens de Franse journalist Mohamed Toubache-Ter heeft de nummer vijf van het voorbije seizoen in de Premier League momenteel 'sterke interesse' in de Rode Duivel.

Rennes vraagt hoofdprijs

Voorin lijkt Liverpool nochtans behoorlijk goed gewapend. Maar Mohamed Salah nadert stilaan de herfst van zijn carrière en zou dus wel een doublure kunnen gebruiken. Voorlopig deden de Reds echter nog geen concrete aanbieding. En of het zover zal komen hangt af van de verdere ontwikkelingen op de huidige mercato. In ieder geval zal men in Rennes de hoofdprijs vragen. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieir hangt een prijskaartje van minimum 50 miljoen euro rond zijn nek.

POLL: Doku heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

17
17
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

17
17
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

171
171
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

287
287
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

32
32
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

102
102
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

93
93
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

27
27
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

612
612
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

50
50
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

305
305
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

700
700
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

127
127
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

494
494
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

233
233
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

496
496
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

793
793

Meer sportnieuws