Vanhaezebrouck velt verdict na knappe start AA Gent

door
Vanhaezebrouck velt verdict na knappe start AA Gent

AA Gent is sterk begonnen aan het nieuwe seizoen. In de Conference League zijn de Buffalo's na één wedstrijd immers al quasi zeker van kwalificatie voor de voorronde. Zo wonnen de Oost-Vlamingen donderdagavond met ruime 5-1-cijfers van MSK Zilina.

Onder het toeziend oog van nieuwe eigenaar Sam Baro, nam de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck de match al snel in handen. Met name Gift Orban was alomtegenwoordig. Halfweg de eerste helft wist de Nigeriaanse spits ook de score te openen. De 1-0 was meteen de ruststand, maar in de tweede helft ging de bal veel vlotter tegen de touwen.

Tweeklapper Cuypers

Julien De Sart wist de voorsprong te verdubbelen met een knappe vrije trap. Hugo Cuypers toonde dan weer dat ook hij het scoren niet is verleerd en nam twee goals voor zijn rekening. Zelfs verdediger Tsuyoshi Watanabe wist te scoren bij zijn officiële debuut. De 'eerredder' van Zilina was slechts een voetnoot, de terugmatch van volgende week is nu al overbodig.

Goede eerste stap

Vanhaezebrouck toonde zich dan ook tevreden toen hij achteraf zijn conclusie maakte van de seizoensopener. "We hadden een verkenningsronde nodig om op gang te komen. Na het schot van Julien waren we vertrokken", reageerde de trainer via de clubkanalen. "Na een korte maar goede voorbereiding hebben de jongens bewezen dat ze klaar zijn. Dit was een goede eerste stap."

POLL: Dit AA Gent is een titelkandidaat ...

Meest recent

Droomfinale in Copa: Barça bezorgt Atlético nieuwe kater

De Copa del Rey maakt zich op voor een gedroomde climax. Daags na Real Madrid plaatse immers ook FC ...

1
1
Ongezien! Mourinho slaat door en grijpt Gala-coach bij neus

In de kwartfinales van het Turkse bekertoernooi stond woensdag de kraker tussen Fenerbahçe en ...

10
10
City doet gouden zaak, Liverpool proeft Engelse titel

In de Engelse Premier League werden woensdagavond zes duels van de 30ste speeldag afgewerkt. Leider ...

18
18
Genk-sterkhouder staakt training in aanloop naar Anderlecht

KRC Genk heeft zijn titelambities tijdens de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs nog eens ...

44
44
Grote comeback bij Duivels? 'Ervaren kracht stoomt zich klaar'

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

149
149
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale ...

55
55
'Groot transfergevecht bij Club: ook Atlético aan het front'

Club Brugge is bezig aan een sterk seizoen en maakte indruk op meerdere fronten. Dat blijft niet ...

235
235
Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

78
78
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

331
331
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

135
135
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

234
234
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

246
246
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

67
67
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

340
340
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

305
305
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

247
247
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

158
158
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

100
100
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

474
474
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

267
267

Meer sportnieuws