Lukaku-wending zet kwaad bloed: "Toekomst wordt verkocht"

door
Lukaku-wending zet kwaad bloed:

Het blijft onduidelijk waar de toekomst van Romelu Lukaku ligt. De Rode Duivel onderhoudt momenteel zijn conditie bij moederclub Chelsea FC, maar het blijft de bedoeling dat hij daar deze zomer weer vertrekt. Juventus lijkt momenteel de grootste kandidaat op de komst van de Rode Duivel.

Lukaku speelde vorig seizoen op huurbasis bij Internazionale, maar een comeback is inmiddels weer van de baan. De Nerazzurri waren naar verluidt niet te spreken over de handelswijze van Lukaku en zijn entourage. Bovendien werd het hem kwalijk genomen dat de spits flirtte met Juventus. Coach Massimiliano Allegri zou de Rode Duivel immers naar Turijn willen halen. Er vonden ook al verkennende gesprekken plaats met de Oude Dame, maar tot een doorbraak kwam het tot dusver niet.

Ruideal met Vlahovic

Juve moet immers eerst Dusan Vlahovic zien te verkopen om de transfer van Lukaku te bekostigen. De club uit Turijn mikte daarom op een huurbeurt met optie. Maar maandag volgde een zoveelste wending. Naar verluidt stelden de Italianen een nieuwe constructie voor. Daarbij zou Vlahovic naar Chelsea trekken en Lukaku de omgekeerde beweging maken.

La Gazzetta kritisch

Daarnaast zou Juventus nog een transfersom van 40 à 50 miljoen euro verlangen voor de Serviër. Chelsea hapte niet meteen toe, maar beide partijen zouden wel bereid zijn tot onderhandelen. In Italië wordt echter kritisch gereageerd op deze wending. Het toonaangevende La Gazzetta dello Sport haalt zelfs flink uit naar Allegri. "Hij verkoopt de toekomst van de club", staat te lezen op de voorpagina. Vlahovic (23) is immers zo'n 7 jaar jonger dan Lukaku. Afwachten dus hoe er gereageerd zal worden wanneer effectief een doorbraak wordt gevonden.

POLL: Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

54
54
'Schokkende prive-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

7
7
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

85
85
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

33
33
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

37
37
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

111
111
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

151
151
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

53
53
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

322
322
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

635
635
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

476
476
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

143
143
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

477
477
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

264
264
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

347
347
Ex-ref velt verdict: Genk dubbel bestolen in sleutelmatch?

Mathematisch gezien is er zeker nog niet verloren, maar KRC Genk liep zondagnamiddag opnieuw ...

356
356
'Club Brugge grijpt in: prestigetransfer na Union-debacle'

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om de thuisnederlaag tegen Union SG uit te wissen en bleef ...

991
991
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

104
104
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

204
204
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

108
108

Meer sportnieuws