Anderlecht vindt nieuwe club voor Ishaq

door
Anderlecht vindt nieuwe club voor Ishaq

RSC Anderlecht heeft nog een overbodige speler van de hand weten te doen. De Brusselaars hebben Abdulrazak Ishaq uit zijn lijden weten te verlossen. De Nigeriaanse flankaanvaller wordt de rest van het seizoen gestald bij de Zweedse club Häcken.


"Ishaq Abdulrazak zal het seizoen afwerken bij het Zweedse BK Häcken. Ishaq wordt voor 1 seizoen geleend aan de runner-up uit de Zweedse competitie. Ishaq kwam vorige zomer over van het Zweedse Nörrkoping. Hij speelde afgelopen seizoen 6 wedstrijden voor het eerste elftal van paars-wit en 18 wedstrijden voor onze RSCA Futures", laat Anderlecht weten.

Dure vogel

Peter Verbeke haalde Ishaq een jaar geleden voor ruim 3 miljoen euro naar Anderlecht. De speler werd aangetrokken om de concurrentie aan te gaan met Michael Murillo, maar hij viel al heel snel door de mand. Ishaq werd vooral aangetrokken wegens zijn uitstekende data inzake fysiek vermogen, maar voetballend bleek al snel dat hij niet de kwaliteiten had voor een topclub. Zelfs bij RSCA Futures kon hij zich nooit echt tonen als een smaakmaker, maar eerder als een anonieme kracht. Ishaq wordt nu uitgeleend in de hoop dat zijn marktwaarde daar nog wat terug in de hoogte gaat.

POLL: Gaat hij daar wel potten breken?

Meest recent

Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

1
1
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

23
23
'Droomtransfer De Cuyper: deze club in polepositie'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

147
147
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

125
125
Nieuwe bom in Spanje: La Liga dient klacht in tegen Barça

De voorbije jaren was het maar zelden stil rond FC Barcelona. De club belandde in een mogelijk ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe trainerswissel Antwerp, Anderlecht tart Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Matz Sels op weg naar toptransfer?

Matz Sels keept dit seizoen de pannen van het dak bij Nottingham Forest. De doelman pakte dinsdag ...

219
219
‘KRC Genk pakt uit en overtuigt atypische knaltransfer’

KRC Genk legde in de zomer van 2019 6,5 miljoen euro op tafel voor een 27-jarige Patrik Hrosovsky. ...

226
226
Kompany plots in vraag gesteld: "Historische black-out"

Vincent Kompany is met Bayern München de leider van de Bundesliga. Het verschil met Bayer ...

129
129
Gouden raad Rudi Garcia: “Trossard dumpen, hij móét erin!”

De eerste interlandperiode van Rudi Garcia bij de Rode Duivels was succesvol. België ...

271
271
Ambitieus Lierse SK verbaast met nieuwe investeerder

Lierse SK is op de officiële kanalen met transfernieuws gekomen. Achter de schermen wordt er ...

53
53
Transferbom: ‘Dure Nederlander als vervanger De Bruyne’

Het contract van Kevin De Bruyne bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af. De ...

150
150
'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

74
74
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

184
184
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

148
148
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

102
102
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

73
73
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

250
250
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

518
518
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

645
645

Meer sportnieuws