Bellingham meteen goud waard bij officieel Real-debuut

door
Bellingham meteen goud waard bij officieel Real-debuut

Ook de Spaanse Primera Division heeft zich dit weekend weer op gang getrokken en Real Madrid is foutloos aan de nieuwe jaargang begonnen. De Spaanse vice-kampioen pakte zaterdagavond immers de volle buit op het veld van Athletic Bilbao: 0-2. Topaanwinst Jude Bellingham liet meteen van zich spreken bij de Koninklijke.

Real nam eind vorig seizoen afscheid van sterspeler Karim Benzema, die zwichtte voor de miljoenen uit Saudi-Arabië. Daags voor de competitiestart speelde men ook nog eens Thibaut Courtois kwijt. De doelman ligt voor maanden in de lappenmand met een kruisbandletsel. In afwachting van een geschikte vervanger, Kepa Arrizabalaga (Chelsea FC) wordt genoemd, nam tweede keeper Andriy Lunin plaats tussen de palen.

Bellingham scoort meteen

Geholpen door zijn vakkundige defensie wist de 24-jarige Oekraïner meteen de nul te houden, zijn ploegmaats deden de rest. Zo kon Rodrygo Goes, die na het vertrek van Benzema een nog belangrijkere rol heeft gekregen, de score openen na een halfuurtje. Niet veel later wist Bellingham zijn teller te openen in Madrileense loondienst. De Engelse middenvelder, die voor zo'n 100 miljoen euro werd overgenomen van Borussia Dortmund, was dus meteen van goudwaarde.

Militao in tranen

In de tweede helft wist Real die dubbele voorsprong vakkundig te verdedigen. Al eindigde de match ook op een valse noot. Verdediger Eder Militao viel immers geblesseerd uit en moest in tranen van het veld gedragen worden, mogelijk staat dus ook hij een poosje aan de kant. Volgens coach Carlo Ancelotti gaat het om een kwestuur aan de knie en zou het wel eens ernstig kunnen zijn.

POLL: Real moet deze zomer absoluut een extra spits halen ...

Meest recent

Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

12
12
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

125
125
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

61
61
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

265
265
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

208
208
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

75
75
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

264
264
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

761
761
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

156
156
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

186
186
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

152
152
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

738
738
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

94
94
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

101
101
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

221
221
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

580
580
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

286
286
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

309
309
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

486
486
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

112
112

Meer sportnieuws