'Bizar: Anderlecht legt bod van 5 miljoen naast zich neer'

door
'Bizar: Anderlecht legt bod van 5 miljoen naast zich neer'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode. De Brusselaars willen zich nog verder versterken en zijn bezig met de komst van Kasper Schmeichel en Thorgan Hazard. Daarnaast is het de bedoeling om nog enkele spelers van de hand te doen.

Nadat hij in de voorbije weken gedepaneerd had op de positie van de geschorste Anders Dreyer, kreeg Benito Raman bijvoorbeeld te horen dat hij best uitkijkt naar een nieuwe werkgever.

LEES OOK 'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

De aanvaller zou alvast kunnen rekenen op de interesse van KV Kortrijk en STVV. Die laatste zou club zou zijn persoonlijke voorkeur uitdragen, maar voorlopig werd nog geen doorbraak gevonden.

Miljoenenbod Kompany

Daarnaast wordt het uitkijken naar wat er met Kristian Arnstad zal gebeuren. De Noor begon aan het seizoen als titularis, maar is inmiddels weer helemaal weggezakt in de hiërarchie. Afgelopen weekend zat hij weliswaar terug in de selectie, minuten maken zat er tegen KRC Genk wederom niet in. En dus wordt elders naar een oplossing gezocht.

Nochtans had RSCA een uitgelezen kans om de middenvelder van de hand te doen. Zo weet het Noorse TV2 dat Burnley FC in de laatste week van de Engelse mercato concrete interesse toonde.

LEES OOK Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

De club van coach Vincent Kompany zou tot drie keer toe een bod hebben neergelegd. Het laatste bod zou naar verluidt zo'n 60 miljoen Noorse kronen hebben bedragen, oftewel een ruime 5 miljoen euro.

Oplossing op huurbasis?

Maar verrassend genoeg werden deze aanbieidingen telkens geweigerd door Anderlecht. Allicht wil de club hem verhuren in de hoop dat hij elders ontbolstert en zo zijn marktwaarde verder opkrikt óf bewijst dat hij een nieuwe kans moet krijgen bij RSCA. Afwachten dus of er voor het sluiten van de mercato nog zo'n huurclub uit de bus valt. Arnstad heeft bij Paars-Wit nog een contract tot medio 2025.

POLL: Anderlecht had het bod moeten accepteren ...

Meest recent

Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

54
54
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

96
96
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

100
100
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

26
26
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

78
78
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

56
56
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

134
134
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

73
73
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

68
68
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

144
144
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

286
286
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

63
63
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

51
51
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

388
388
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

195
195

Meer sportnieuws