'United neemt drastisch besluit over opstandige Sancho'

door
'United neemt drastisch besluit over opstandige Sancho'

Manchester United is erg tegenvallend aan het seizoen begonnen. In de Premier League staat de grootmacht momenteel slechts 13de, dinsdag werd ook in de Champions League verloren van Bayern München. Daarnaast heeft de club af te rekenen met een aantal extra-sportieve complicaties.

Terwijl de verkoop van United blijft aanslepen, kampen enkele spelers momenteel met individuele problemen. Zo kan coach Erik ten Hag momenteel geen beroep doen op Antony, die hij in 2022 voor een gigantisch bedrag had meegenomen vanuit Ajax. De Braziliaanse aanvaller is momenteen is verwikkeld in een zaak rond huiselijk geweld.

LEES OOK Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Antony wordt door zijn ex-partner Gabriela Cavallin beschuldigd van fysiek en verbaal geweld. In zijn vaderland werd inmiddels een officieel onderzoek ingelast. In afwachting daarvan zal de flankaanvaller voorlopig niet meer aansluiten bij de selectie. En ook Jadon Sancho werd inmiddels uit de A-kern gezet.

Attitude-problemen

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen. Daar zou hij één van de absolute smaakmakers moeten worden. Maar Ten Hag besliste daar anders over.

Zo ontstond er de voorbije maanden ruis op de relatie tussen de trainer en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken. Vlak voor de interland-break bereikte de vete zijn kookpunt. Zo zat de aanvaller niet in de selectie voor de clash met Arsenal. Volgens Ten Hag omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Verlies dreigt in januari

LEES OOK ‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. En de aanvaller is vooralsnog niet bereid om zijn excuses aan te bieden. Voorlopig blijft hij dan ook op 'non-actief' staan, zeker vermits hij weiger zijn excuses aan te bieden aan Ten Hag.

Indien er geen oplossing wordt gevonden, zou United wel eens kunnen overgaan tot actie. Volgens The Daily Mirror is de club immers bereid om Sancho in de wintermercato te verkopen aan de hoogste bieder. Ook al betekent dit dat er flink verlies op hem gemaakt zou worden. Enkel als de Engelsman alsnog door het stof gaat, zou hij een toekomst hebben op Old Trafford.

POLL: Ten Hag is te streng voor zijn spelers ...

Meest recent

'Topclubs sturen scouts uit: Genk kan miljoenen ruiken'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

8
8
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

84
84
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

180
180
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

29
29
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

112
112
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

65
65
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

37
37
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

116
116
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

221
221
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

335
335
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

448
448
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

274
274
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

33
33
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

576
576
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

565
565
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

138
138
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

140
140
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1425
1425
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

243
243
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

436
436

Meer sportnieuws