Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO: "Dat is mijn fout"

door
Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO:

Voor de start van het seizoen was de verwachting dat de drie degradanten van vorig seizoen meteen voor de titel zouden meestrijden voor de titel in de Challenger Pro League, maar voorlopig blijkt niets minder waar. Enkel Zulte Waregem draait voorlopig enigszins bovenaan mee. Seraing raakt niet verder dan de middenmoot, terwijl KV Oostende zelfs in de kelder van het klassement hangt.

De kustploeg wist tot dusver amper 6 op 24 te sprokkelen en is daarmee weggezakt naar de dertiende plaats. Enkel Lierse Kempenzonen en SL16 hebben nog minder punten gepakt. Zondag beleefde KVO alweer een pijnlijke namiddag, want het liet zich in eigen huis verrassen door RSCA Futures.

Vreven is hard voor zichzelf

LEES OOK Landry Dimata binnenkort Rode Duivel? "Waarom niet..."

Dat noopte Stijn Vreven weer tot harde woorden. "We zijn terug bij af", stelde hij vast bij Het Laatste Nieuws. "Dit was gewoon te weinig en dat reken ik ook mezelf aan. Vier thuismatchen, geen enkele zege: dat is mijn verantwoordelijkheid, ik ben de coach. Daarom moet ik eveneens hard zijn voor mezelf."

Vreven heeft zo nog niet veel plezier beleefd aan zijn terugkeer in het Belgische profvoetbal. Hij slaagt er maar niet in om Oostende op het juiste spoor te zetten, maar dat wrijft hij ook zijn spelers aan. Zo verbaasde hij door David Atanga twee minuten voor rust naar de kant te halen.

Atanga heeft het verbrod

"Een statement, ja, en ik was het die hem geen hand wou geven, niet de speler. Omdat hij gewaarschuwd was. Met veel spelers heb ik de afgelopen week gepraat, over wat beter moest. Maar hij sloeg mijn instructies in de wind, en dan heb ik het recht - wat zeg ik, de plicht - om hem er af te halen", haalde Vreven stevig uit.

Zo blijft KVO vooral met een offensief probleem zitten. Het scoorde nog maar zes keer dit seizoen en de spitsen vinden hun draai niet. Ook Daniel Perez, die dit seizoen van Club Brugge gehuurd wordt, blijft immers teleurstellen. De Venezolaan viel zelfs al naast de selectie en tegen RSCA Futures miste hij in de slotfase nog enkele grote kansen.

POLL: Zal KV Oostende zich onder Vreven nog herpakken?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

52
52
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

46
46
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

92
92
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

218
218
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

41
41
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

326
326
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws