'Bosz wil Anderlecht-toptransfer stevig verknallen'

door
'Bosz wil Anderlecht-toptransfer stevig verknallen'

Isaac Babadi is na dit seizoen einde contract bij PSV Eindhoven en Anderlecht wordt genoemd als mogelijke nieuwe bestemming voor de 18-jarige. Peter Bosz, coach van PSV, sprak zich uit over de situatie van het jonge talent.

PSV wil Babadi houden

Er komen steeds meer geruchten over Babadi en waar zijn toekomst ligt. Naast Anderlecht worden ook Eintracht Frankfurt, Brentford en zelfs rivaal Ajax genoemd. Bosz sprak erover op de persconferentie voor de Eredivisie-wedstrijd tegen Almere.

LEES OOK 'Bakayoko stelt duidelijke voorwaarde voor toptransfer'

“Daar lig ik niet wakker van. Dit soort verhalen komen altijd voorbij. Het is zijn keuze. Wij geven hem liefde en waardering”, zei de coach van PSV. “We proberen hem beter te maken en volgens mij is dat al aardig gelukt. We gaan zien waar zijn toekomst ligt, hopelijk bij PSV.”

Babadi kan tekenen bij PSV tot 2028

“Uiteindelijk is het natuurlijk een beslissing van Isaac, zijn management en zijn familie zelf”, vervolgt Bosz. “Het is nog een hele jonge jongen, hij is nog niet eens helemaal volwassen. Maar ik vind wel dat hij hier een betere voetballer is geworden en ook nog kan worden.”

Er zijn al meerdere gesprekken gevoerd tussen de directie van PSV en de entourage van Babadi. De speler heeft de mogelijkheid om zich financieel 'spectaculair' te verbeteren en zijn contract tot 2028 te verlengen.

Moordende concurrentie bij PSV, profiteert Anderlecht?

LEES OOK 'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De clan-Babadi heeft enkele keren meer tijd gevraagd om een beslissing te nemen, maar technisch directeur Earnest Stewart liet doorschemeren dat PSV ook niet oneindig lang kan wachten op hem en hij vindt dat er getreuzeld wordt.

Volgens Eindhovens Dagblad draait het bij  Babadi niet zozeer om de financiële kwaliteit van het aanbod, maar eerder om het sportieve perspectief bij PSV. Met Guus Til, Malik Tillman en Ismael Saibari is Babadi er slechts de vierde keuze als nummer tien.

LEES OOK: Anderlecht wil schitteren met onverschrokken nummer tien

POLL: Anderlecht moet Babadi halen

Meest recent

Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

24
24
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

29
29
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

23
23
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

316
316
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

315
315
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

75
75
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

218
218
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

197
197
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1025
1025
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

119
119
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

338
338
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

480
480
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

709
709
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

328
328
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

361
361
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

200
200
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

109
109
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

407
407
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

188
188
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

205
205

Meer sportnieuws