Standard-coach heeft zeer positieve update over geblesseerde Vanheusden

door
Standard-coach heeft zeer positieve update over geblesseerde Vanheusden

Het was even schrikken bij Standard toen Zinho Vanheusden vervroegd het veld moest verlaten in de partij tegen Cercle Brugge. De centrale verdediger zou opnieuw last hebben van z'n knie. Coach Ivan Leko komt nu met een update. 

Een kwartier voor affluiten verliet Vanheusden (24) het veld. De verdediger kende een blessurevrij seizoen tot nu toe, maar blijkt nu toch opniew last te hebben van z'n knie. Standard wist eerder al te vertellen dat Vanheusden na een uur spelen pijnsteken voelde en er werd beslist hem te vervangen. 

"Niet heel ernstig"

Woensdagavond treft Standard Antwerp in de Jupiler Pro League. Het is nog niet zeker of de Rouches kunnen rekenen op Vanheusden. De 24-jarige Belg trainde in ieder geval nog niet mee met de groep. “Het is moeilijk te voorspellen. We hopen dat hij erbij kan zijn”, aldus coach Leko aan Het Belang van Limburg. 

“We zullen zien hoe de laatste training verloopt. Zijn blessure is alleszins niet heel ernstig. We kennen zijn problemen en we proberen hem daar zo goed mogelijk mee te helpen. Hopelijk zien we hem snel terug op het veld.”

Standard staat na 22 wedstrijden op de tiende plek met 24 punten. Antwerp bezet plaats zes met 35 punten uit evenveel wedstrijden. 

POLL: Kom Vanheusden snel opnieuw in actie?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

32
32
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

62
62
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

35
35
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

98
98
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

114
114
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

280
280
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

259
259
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

80
80
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

136
136
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

314
314
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

469
469
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

110
110
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

115
115
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

85
85
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

180
180
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

147
147
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

799
799
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

168
168
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

152
152
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

251
251

Meer sportnieuws