'AA Gent liet uitblinker van Antwerp links liggen'

door
'AA Gent liet uitblinker van Antwerp links liggen'

Bij AA Gent zorgde de scouting voor toch wel een aantal absolute toptransfers de afgelopen jaren. Dat leverde de club ook het nodige geld op. Ze zullen het wellicht jammer vinden dat één van hun targets nu het mooie weer maakt bij Royal Antwerp FC. 

AA Gent scoutte Janssen

AA Gent scoutte Vincent Janssen in het verleden. “Toen hij nog bij Almere City stond Janssen op onze lijst van mogelijke versterkingen. Eenmaal hij naar de Premier League trok, werd hij onbetaalbaar voor een club als AA Gent. Maar we hebben hem hier altijd een goeie spits gevonden”, zei iemand van de scouting van AA Gent aan Het Laatste Nieuws.

Janssen speelde van 2013-2015 voor Almere City. Hij scoorde toen 32 keer en deelde 12 assists uit in 74 matchen. AZ plukte hem toen voor amper 500.000 euro weg bij Almere City. Bij die club schitterde hij met 32 goals en 7 assists in 49 wedstrijden. Een jaar later werd hij voor 22 miljoen euro verkocht aan Tottenham.

Van grote waarde voor Antwerp

Bij Antwerp is de Nederlander uitgegroeid tot misschien wel de meest complete spits in de Jupiler Pro League. Bij de Great Old was de voormalige international van Nederland al outstanding. Met 37 doelpunten en 11 assists in 82 wedstrijden was Janssen al van onschatbare waarde voor de landskampioen.

POLL: Gemiste kans voor AA Gent?

Meest recent

Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

6
6
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

9
9
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

209
209
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

198
198
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

66
66
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

80
80
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

616
616
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

151
151
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

301
301
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

409
409
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

369
369
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

542
542
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

459
459
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

717
717
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

280
280
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

85
85
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

50
50
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

295
295
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

170
170
Lamkel Zé-effect? ‘STVV en Mazzu duwen speler(s) naar exit’

Didier Lamkel Zé lijkt aan zijn laatste maanden bij Sint-Truiden VV bezig. De aanvaller werd ...

95
95

Meer sportnieuws