Onvrede bij Antwerp: ‘Dit verdien ik niet, dit wil ik echt niet’

door
Onvrede bij Antwerp: ‘Dit verdien ik niet, dit wil ik echt niet’

Royal Antwerp FC had Emmanuel Emegha even onder contract. Hij trok via de achterdeur naar Sturm Graz en versierde zo voor 13 miljoen euro een transfer naar Strasbourg. In Voetbal International sprak hij over zijn vertrek bij de Great Old.

Emegha verliet Antwerp

"Ik kon wel bij Excelsior gaan voetballen toen ik niet speelde bij Antwerp FC, of naar SC Heerenveen, maar ik koos ervoor om naar Oostenrijk te gaan”, zei hij.

"Ik zat bij Antwerp op de bank tijdens de voorbereiding. We hadden twee wedstrijden op één dag. Ik moest naar beide wedstrijden gaan om bij beide op de bank te zitten. Tijdens die eerste wedstrijd dacht ik al: Dit wil ik niet, dit wil ik echt niet. Dit verdien ik niet. Zo voelde ik me”, vertelde hij. 

Sturm Graz

"Ik ging naar de tweede wedstrijd, kwam erin, scoorde zelfs nog, en belde mijn zaakwaarnemer opnieuw. Ik vroeg hem: Hé, ik ben nu in Oostenrijk, heeft Sturm Graz nog interesse in mij? Voordat ik van Sparta naar Antwerp ging, wilde Sturm Graz mij al kopen. Ik zei toen nee. Toen stuurde hij mij een screenshot waarin de technisch directeur van Sturm Graz hem had geappt of het nog mogelijk was om mij in te lijven. Ik zei direct: Ik ga”, aldus de spits.

Bij Antwerp zullen ze balen dat Emegha niet meer kansen kreeg. Hij is zeer goed bezig bij Strasbourg en grotere ploegen zouden ondertussen al interesse hebben in hem.

POLL: Blunderde Antwerp met hem?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

11
11
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

23
23
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

7
7
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

78
78
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

155
155
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

117
117
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

31
31
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

89
89
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

83
83
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

73
73
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

154
154
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

303
303
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws