Burgess geeft bizar interview: "Geweldig voor jullie, natuurlijk"

door
Burgess geeft bizar interview:

Met nog zes speeldagen voor de boeg is de Champions' Play-Off razend spannend. Dat komt deels door de totale implosie van Union, dat na vier wedstrijden nog altijd puntenloos is. De Brusselaars stonden maandenlang autoritair aan de leiding, maar zijn intussen weggezakt naar de derde plaats.

Na KRC Genk, Cercle Brugge, Anderlecht bleek nu ook Club Brugge te sterk voor Union. Opnieuw gingen ze op pijnlijke wijze onderuit: ze mochten 25 minuten met een man meer spelen en de 0-1 kwam er na een ronduit bizarre fase, waarin Moris zijn uittrap via Vetlesen in zijn eigen doel zag verdwijnen.

Frustratie neemt de bovenhand bij Burgess

Christian Burgess wees voor dat tegendoelpunt met een beschuldigende vinger naar de scheidsrechter. Dat was echter slechts een klein deeltje van een ronduit bevreemdend interview dat de verdediger gaf aan DAZN/Eleven.

Daarin had de verdediger een tijdje nodig om te reageren op de eerste vraag van de interviewer. "Dit is ontgoochelend, helemaal niet de start die we wilden. Wat kan je dan zeggen? Het was gewoon niet goed genoeg de voorbije vier matchen. Er zijn een paar jongens boos, maar we moeten bij elkaar blijven in deze moeilijk tijden en een manier proberen vinden om hieruit te komen", klonk het uiteindelijk.

Union dreigt titel derde keer weg te geven

De Engelsman leek ook te insinueren dat de rest van België wel blij zou zijn met het ineenstorten van Union. "Met nog zes matchen te gaan is het allemaal erg spannend. Het is nog niet voorbij, maar we hebben onze voorsprong wel helemaal weggegooid. Genk, Anderlecht, Club Brugge, wij... Cercle zelfs misschien. Maar voor jullie is dat geweldig, hé", besloot hij immers cynisch.

Het valt wel te begrijpen dat de frustratie van Burgess groot is. Hij was er de voorbije twee seizoenen al bij toen Union telkens in de play-offs nog een zekere landstitel te grabbel gooide en nu dreigt dat scenario zich een derde keer te herhalen. Als ze zich binnen enkele dagen niet herpakken tegen Antwerp, dan dreigt een nieuwe ontgoocheling.

POLL: Zal Union zich nog snel herpakken?

Meest recent

'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

42
42
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

6
6
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

145
145
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

329
329
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

19
19
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

121
121
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

101
101
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

21
21
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

116
116
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

384
384
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

175
175
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

55
55
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

19
19
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

121
121
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

76
76
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

35
35
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

143
143
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

102
102
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

91
91

Meer sportnieuws