AA Gent haalt uit en deelt mee: "Contract tot 2028"

door
AA Gent haalt uit en deelt mee:

AA Gent is op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Achter de schermen is de club bezig met de betere spelers langer aan boord te houden. De club had daaromtrent zeer belangrijk nieuws te melden.

De Sart blijft bij AA Gent

"KAA Gent is trots de contractverlenging van middenvelder Julien De Sart (29) te mogen aankondigen. Julien had nog een overeenkomst tot 2026 in Gent, maar heeft die nu met twee extra seizoenen verlengd tot 2028", liet AA Gent via de clubkanalen weten. "

De middenvelder kon AA Gent ook verlaten. "Met zijn sterke prestaties weekte hij belangstelling los uit het buitenland, maar Julien verkoos uiteindelijk om blauw en wit langer trouw te blijven." De speler zelf is zeer tevreden met deze keuze. "Na drie jaar in Gent ben ik trots en blij om mijn avontuur hier te kunnen verlengen. Het voelt goed om ook de komende jaren deel uit te maken van de Buffalo-familie. Ik heb het volste vertrouwen in de toekomstvisie van de club en ben ervan overtuigd dat we samen grootse dingen zullen realiseren."

Belangrijk signaal

Bij AA Gent uiteraard ook niets dan tevreden gezichten. "Julien is een sleutelfiguur bij KAA Gent. Een absolute topper, zowel voetbaltechnisch als in de kleedkamer. Hij is een leider en een voorbeeld van maturiteit. Het was voor ons evident dat hij een van de pionnen is rond wie we verder willen bouwen aan ons elftal. Deze contractverlenging bevestigt dat Julien voor de volle 100% gelooft in het DNA en de sportieve krijtlijnen van ons langetermijnproject. Voor ons is het vertrouwen van Julien een duidelijk en belangrijk signaal en een positieve bevestiging van de stappen die we aan het zetten zijn voor de toekomst", aldus eigenaar Sam Baro.

POLL: Gaat Gent weer voor de prijzen meespelen volgend jaar?

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

79
79
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

74
74
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

71
71
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

39
39
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

106
106
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

130
130
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

285
285
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

280
280
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

93
93
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

141
141
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

323
323
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

480
480
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

116
116
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

120
120
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

186
186
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

148
148
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

813
813
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

157
157

Meer sportnieuws